KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Němci se nebojí. Točí vztahovou reality show s naháči

Česká verze Pevnosti Boyard je možná bizarní a trapná, zdaleka však nemá na konkurenci z Německa. Tamní televize vysílá reality show, v níž se obyčejní lidé a celebrity snaží navázat vztah zcela nazí. 

...

Adam hledá Evu na pustém ostrově

"Na Ostrově Pokušení musí Adam a Eva rybařit, vařit a hrát hry, aby získali srdce toho druhého." Tak zní oficiální popis reality show, která svou existencí zaskočila řadu světových médií. V seznamkovém pořadu Adam hledá Evu se sedm celebrit a 11 běžných lidí vypravilo na ostrov v Jižním moři, kde se mají postupně spárovat. 

Na tom by nebylo nic zvláštního. Ostatně v populárním Survivoru se soutěžící párují velice často. V tomto případě se však každodenní aktivity a námluvy odehrají kompletně bez oblečení. 

Intimita na podporu pospolitosti

Tvůrci pořadu tvrdí, že ostrov, na němž jsou účastníci reality show vysazení, byl přetvořen pro co největší intimitu potřebnou k párování. 

Tvůrci pořadu tak doufají, že v soutěžících zažehnou potřebnou vášeň a touhu poznat toho druhého bez civilizačního luxusu a ošacení.. Předpokladem pro zvýšení sledovanosti je pak i potenciální přítomnost sexu přímo na obrazovce. 


A pak že Jan Rosák v roli Otce Fura je to nejhorší, co lze v televizi zahlédnout. Možná, že se v případě úspěchu dočkáme tuzemského provedení. S pupkem Jakuba Prachaře jako celebritou a Liborem Boučkem v roli moderátora. Ostatně bez něj by to nebylo ono. 


Autor: Petr Semecký

Zdroj: Daily Mail

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek