KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Nová epizoda South Parku zcela rozhodila chytré reproduktory v řadě domácností

Tvůrci populárního satirického seriálu o čtveřici kamarádů z coloradského maloměsta South Park čelí osočením, že novou epizodu cíleně vytvořili tak, aby ukázali nepromyšlenost chytrých reproduktorů firem Google a Amazon. Ty se během epizody začaly vypínat, zapínat a přijímat povely.

...

Cílený útok?

Tvůrci seriálu Matt Stone a Trey Parker neodhalili, zda podobný „útok“ na domácnosti cíleně zamýšleli, či se jednalo pouze o náhodu. Jedná se však o South Park, jenž se neštítí ničeho, a tak by se v případě první možnosti nejednalo o žádné překvapení.

Nová epizoda, na kterou chytré reproduktory reagovaly, se věnovala nacionalistickým hnutím, u nichž mimo jiné zesměšňovala obsesivní touhu máchat konfederační vlajkou.

V epizodě se pak postavy dostaly do situace, kdy křičely povely na chytré reproduktory Amazon Alexa a Google Home. Na povely však kromě fiktivních zařízení reagovaly i ty ve skutečných domácnostech diváků, na což si řada z nich stěžovala.

Uživatel Twitter Scott Barto napsal pobaveně na sociální síť, že „South Park to dnes vyhmátnul. A ještě něco, nově mám budík nastavený na 7 ráno a v nákupním košíku mám chlupaté koule.“

Řada uživatelů Twitter nesla problémy se svou technikou s větším rozhořčením, kdy několikrát opakovali, že svá zařízení museli kvůli opakovaným problémům vypnout.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek