KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

První foto: Han Solo mění tvář. Začalo natáčení dalších Star Wars

Zatímco Rogue One: Star Wars Story ukázal, jak se Rebelům podařilo vyhrát první velký střet s mocným Impériem, v dalším samostatném filmu ze světa Star Wars se podíváme do minulosti oblíbeného pašeráka Hana Sola. Harrisona Forda v hlavní roli nahradí Alden Ehrenreich.

...

Zpátky na palubu

Studio Disney oznámilo začátek natáčení prvního sólového filmu ze života populárního pašeráka a budoucího generála Povstalců světa Star Wars Hana Sola. První klapka padla 20. února v londýnských studiích Pinewood. 

Děj chystaného filmu je držen pod pokličkou, oficiální synopse nicméně láká na dobrodružství, v němž se Han Solo a jeho věrný parťák Chewbacca poprvé setkají s karbaníkem Lando Calrissianem, jehož v Epizodě V ztvárnil Billy Dee Williams.


Mladé verze populárních hrdinů

Jelikož se jedná o prequel, nevrátí se žádný z herců, které mají fanoušci s danými postavami spojené. Harrisona Forda nahradí dosud neokoukaný Alden Ehrenreich, který zaujal v loňském filmu bratří Coenů Ave, Caesar. Landa ztvární obdobně vzlétající hvězda Donald Glover. A hlavní obsazení dopňují Thandie Newton, Emilia Clarke či Woody Harrelson, jenž má ztvárnit Solova pašeráckého učitele. 

Dosud nepojmenovaný film o Hanu Solovi napsal zkušený scenárista Star Wars Lawrence Kasdan se svým synem. Za kameru se pak v pozici režisérů postaví přeborníci na "blbé nápady přetavené v dobré filmy" Phil Lord a Chris Miller, kteří si získali důvěru  Lego příběhem a dvěma filmovými verzemi 21 Jump Street. 

Film má vstoupit do kin v květnu 2018.


Autor: Petr Semecký

Zdroj: Lucasfilm

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek