KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

PRVNÍ POHLED: Jude Law se představuje jako Albus Brumbál v pokračování Fantastických zvířat

Tvůrci očekávaného pokračování ze světa Harry Pottera, Fantastická zvířata a kde je najít, konečně zveřejnili podobu omlazeného Albuse Brumbála, jehož ztvární Jude Law. Rovněž zveřejnili oficiální název, se kterým snímek vkročí do kin v listopadu příštího roku.

...

The Crimes of Grindelwald, neboli Grinderlwaldovy zločiny. Tak zní název pokračování snímku Fantastická zvířata a kde je najít, jehož jméno je na novém vizuálu chystaného snímku záměrně umístěno ve velmi malém fontu. 

Tvůrci se však za předchozí snímek určitě nestydí, ostatně první díl nové série, která předchází osudům Harryho Pottera, sklízel kritický i divácký úspěch, když film utržil přes 800 milionů dolarů celosvětově. Tvůrci však zjevně zároveň příliš netuší, jak novou značku propagovat s tak krkolomným názvem, jakým Fantastická zvířata jsou. 

To nechme však na nich a PR týmu studia Warner Bros.. Pro fanoušky je zásadní odhalení obsazení chystaného snímku na první společné fotografii. Ta do hry vrací postavu Credence v podání Ezry Millera a samozřejmě i zbytek ansámblu z minulého filmu v čele s čarodějným zoologem v podání Eddieho Redmayna. Nechybí ani Johnny Depp jako titulní Gellert Grindelwald.

Zásadní je však především odhalení mladého Albuse Brumbála, do něhož se převtělí Jude Law. Ten bude v novém filmu potřebovat pomoc Newta Scamandera a jeho přátel, aby znovu zastavil uprchnuvšího Grindelwalda, jenž byl na konci minulého filmu úspěšně zadržen a nyní chce ovládnout čarodějný i mudlovský svět.ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek