KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

PRVNÍ ZÁBĚRY: Han Solo v novém Star Wars filmu omládnul, kouzlo Harrisona Forda ale chybí

Osmá epizoda Star Wars ještě ani nezmizela z kin a už se chystá další ze samostatných příběhů s podtitulem Star Wars Story. Tentokrát se příběh zaměří na mladého Hana Sola, který dostal novou, méně charismatickou tvář. 

...

Podle tvůrců se fanoušci nejslavnějšího galaktického pašeráka mohou těšit na první setkání s Chewbaccou, seznámení se s Landem Calrissianem a samozřejmě dojde i na první setkání se Solovou ikonickou lodí Millenium Falcon. Ačkoli má film sledovat Solovy první pašerácké kroky, fandové se prý mohou těšit mimo jiné i na slavný závod na Kesselu. 

Solo: Star Wars Story čelil během natáčení řadě problémů. Během produkce byli dokonce vyhozeni režiséři Phil Lord a Chris Miller, kteří se měli s producenty rozejít kvůli své specifické vizi. Ta podle všeho sázela spíše na parodický humor, jenž je z upoutávky občas cítit. Producenti a scenárista Lawrence Kasdan však podle zákulisních informací žádali spíše serióznější pojetí, které měl filmu dopřát nový režisér Ron Howard. 

Ostatně trailer jako by neustále přeskakoval mezi oběma tóny a poněkud marně hledal vlastní tvář. Obdobně jako titulní hrdina, jenž v podání Aldena Ehrenreicha prozatím postrádá kouzlo Harrisona Forda.


ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek