KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Rapper Snoop Dogg během propagace nového alba již podruhé „zabil Donalda Trumpa“

Populární rapper Snoop Dogg zveřejnil na svém instagramovém účtu přebal nového alba Make America Crip Again. Zpěvák na něm stojí nad mrtvým tělem zabaleným v americké vlajce. Na nohou těla je visačka se jménem Trump.

...

Snoop Dogg se tak vizuálním zpracováním přebalu vrátil o 26 let zpátky, kdy obdobný přebal vytvořil jiný rapper Ice Cube pro album Death Certificate. Tehdy stál Ice Cube nad tělem Strýčka Sama.

Jedná se již o druhý mediální výstup, v němž Snoop Dogg využívá postavu Donalda Trumpa s motivem smrti. V březnu rapper zveřejnil videoklip k singlu Lavender, v němž Trumpa zobrazoval jako klauna, na kterého mířil falešnou pistolí.


Snoop Dogg tehdy prohlásil, že „spousta lidí dělá dobré desky, baví se, užívá si, ale nikdo neřeší skutečný problém v podobě pos*aného klauna jako prezidenta a sr*ček, které tu musíme řešit, a tak jsem se rozhodl, že naruším všechny party nahrávky a udělám jednu současnou.“

„Mohli bychom se o klaunských sr*čkách bavit celé dny, ale jedná se o problémy, na které jsme se opravdu chtěli zaměřit jako policie, prezident a obecně život,“ doplnil k videu rapper.


Zpěváka za jeho někdejší výstup kritizoval senátor Marco Rubio, když zmínil, že Spojené státy mají za sebou atentáty na prezidenty, a tak podobné chování není vhodné. Navíc by se podle Rubia mohl někdo inspirovat, což by mělo tragické následky.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek