KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

​Režisér Brett Ratner obviněn ze sexuálního obtěžování. Herečku měl nutit k orálnímu sexu

Po producentu Harvey Weinsteinovi a hercích Kevinu Spaceym a Dustinu Hoffmanovi se objevila další obvinění ze sexuálního obtěžování. Tentokrát řada žen zaútočila na režiséra a producenta Bretta Ratnera, který se proslavil akční komedií Křižovatka smrti.

...

Ratner (vpravo) se dobře zná s jiným obviněným, producentem Harvey Weinsteinem (vlevo).

Celkem šest žen se mělo stát oběťmi režiséra a producenta Bretta Ratnera. Mezi šesticí žen nechybí ani známé herečky Natasha Henstridge a Olivia Munn.

Henstridge tvrdí, že ji Ratner v 90. letech zneužil, když ji donutil k orálnímu sexu, čemuž se snažila zabránit. „Silně mě chytil a a vrhnul se na mě. V určitý moment jsem se vzdala a nechala jsem ho to udělat,“ řekla herečka, které bylo v době incidentu 19 let.


Před Olivií Munn měl Ratner masturbovat a následně i ejakulovat.

Nepříjemný zážitek má za sebou i Oliva Munn, která měla v roce 2004 nést Ratnerovi jídlo během natáčení filmu Po setmění. „Vyšel ven s vyvaleným břichem, bez kalhot, s krevetovým koktejlem v jedné ruce a druhou divoce masturbující. Než jsem si ujasnila, co mám dělat a kam koukat, tak ejakuloval,“ popsala svou zkušenost herečka.

Ratner skrze svého právníka veškerá nařčení popírá. Nicméně již samotná nařčení začínají mít dopad. Studio Warner Bros., které uzavřelo s Ratnerovou produkční firmou RatPack Entertainment čtyřletou smlouvu v hodnotě 450 milionů dolarů, nyní přehodnocuje celý kontrakt. 

Rovněž byla zastavena produkce Ratnerem chystaného životopisu o králi Playboye Hughu Hefnerovi. Od celé kauzy a Ratnera se rovněž distancoval právě Playboy.

Ohledně setkání s Ratnerem se vyjádřila i herečka Jamie Ray Newman, která režiséra potkala během letu v roce 2005. Místo konverzace o Hollywoodu však měl Ratner diskuzi brzy stočit na svou závislost na orálním sexu a popisům, jak by ho na herečce aplikoval. Ratner měl poté předvádět i nahé fotky své tehdejší přítelkyně, tenistky Sereny Williams.


O Ratnerově dotěrnosti vypověcděla i dcera scenáristy Roberta Townea Katherine, která měla Ratnera na jednom z večírku neustále odmítat, až za ní vtrhl do koupelny.

Dalšími dvěma ženami, které proti Ratnerovi vystoupily, byly komparzistky během natáčení akční komedie Křižovatka smrti 2. Obě ženy, Eri Sasaki a Jorinu King, měl režisér osahávat a chtít po nich sex výměnou za budoucí slávu.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek