KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Rodina „lovce krokodýlů“ Stevea Irwina se vrátí na obrazovky. 11 let po jeho nešťastné smrti

Manželka a dvě děti Stevea Irwina, který se proslavil jako nebojácný „lovec krokodýlů“, se po 11 letech od Irwinovy smrti vrátí na obrazovky.

...

Nový pořad s Irwinovými pozůstalými bude opět uvádět stanice Animal Planet. Rodina se v uplynulé dekádě věnovala práci v zoo a podpoře zvířat v dobročinných projektech.

Chystaný pořad, jenž se na obrazovkách objeví příští rok, doposud nebyl jasně definován. Rodina prý s televizí diskutuje několik formátů, které by mohly být pro diváky zajímavé.

Jisté nicméně je, že se na obrazovkách objeví jak Irwinova manželka Terri, tak jeho dvě děti Bindi a Robert, které jdou rovněž v otcových šlépějích.


Na obrazovky se vrátí celá Irwinova rodina. Manželka Terri i obě děti Bindi a Robert.

„Zdá se to jako ideální čas, neboť děláme spoustu věcí společně jako rodina,“ komentovala návrat na obrazovky Irwinova vdova Terri.

11 let od tragického úmrtí

Pořad Lovec krokodýlů běžel na stanici Animal Planet od roku 1996 do roku 2007. Hlavním tahákem byl jeho moderátor Steve Irwin, který diváky strhl svým nadšením a nebojácností, kdy se pouštěl do soupeření s celou řadou nebezpečných zvířat.

Irwin se stal takovou mediální ikonou, že ho dokonce zparodoval populární seriál South Park. Populárnější už dobrodruh být opravdu nemohl.


Irwin nešťastně zahynul během natáčení svého pořadu, kdy ho při podvodním natáčení probodl rejnok, jehož ocas se trefil přímo do dobrodruhova srdce. 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek