KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Sex ve městě: Představitelka Samanthy volá po svém přeobsazení

Herečka Kim Cattrall opět reagovala na spekulace, že se chystá třetí film o nerozlučných kamarádkách z New Yorku. Představitelka Samathy by však v roli ráda viděla někoho nového.

...

Vztahy na place byly toxické

„Kdo ví,“ reagovala Cattrall na dotazy moderátorky Ellen DeGeneres, která by podle ní byla skvělou novou tváří Samanthy. Sama herečka poté přišla s dalšími návrhy na jednu z ústředních rolí na svém Twitteru, kde za „bohyně“ označila kolegyně Sofii Vergaru ze seriálu Taková moderní rodinka a Tiffany Haddish ze snímku Girls Trip.

Obě herečky by prý dokázaly prostopášnici Samanthu ztvárnit po svém a vlít tak již poněkud vyčerpané postavě novou krev do žil.

Cattrall situaci ohledně Sexu ve městě komentovala poté, co se její kolegyně a hlavní hvězda populárního seriálu Sarah Jessica Parker nechala slyšet, že by třetí film mohl skutečně vzniknout i bez představitelky Samanthy.

Cattrall v minulosti čelila osočením svých bývalých spolupracovnic, že další film dosud nevznikl kvůli jejím přehnaným požadavkům a rozmařilému chování. 

Sama herečka tato nařčení odmítla. Přiznala však, že vztahy mezi čtveřicí seriálových kamarádek byly v posledních letech v reálném životě toxické.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek