KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

SOUTĚŽ: Ulovte Polednici a vyražte zdarma do kina!

Eurodeník ve spolupráci se sítí multikin Cinestar přináší velkou soutěž o lístky na hororový film Polednice, který aktuálně překvapuje kritiky svou kvalitou a samotné producenty nečekaně velkou návštěvností. Chcete se přesvědčit na vlastní oči, jak se nová Polednice povedla? Stačí s námi soutěžit!

...

Soutěžit se bude o celkem 18 dárkových poukázek na film Polednice do kteréhokoliv multikina Cinestar na území České republiky. Platnost poukázek je do 30.4.2016 a každý výherce obdrží dvě poukázky.

Pravidla soutěže:

Celá soutěž bude probíhat 9 dní a každý den budou ve hře dvě poukázky pro jednoho šťastného vítěze. Do soutěže se budete moci zaregistrovat zasláním správné odpovědi na otázku, která bude ten den aktuální, a to na mailovou adresu info@eurodenik.cz.

Odpovědi na otázky se budou vždy ukrývat v našem longreadu k filmu Polednice, který naleznete ZDE.

Všech devět vítězů dárkových poukázek už máme, stali se jimi:

Anna Rambousková, Tadeáš Pešat, Alena Příhodová, Karolína Rychtářová, Miloslav Černý, Dušan Herda, Stanislava Černá, Adriana Bessogonovová a Jaroslav Širý

Všem výhercům gratulujeme, lístky už jsou na cestě k nim, takže si mohou začít plánovat, kdy a s kým do kina vyrazí. Vám, kteří jste nevyhráli, bychom chtěli vřele poděkovat za hojnou účast a prozradit, že už nyní pro Vás připravujeme další podobné soutěže, takže dalších možností něco zajímavého vyhrát bude v brzké budoucnosti jistě mnoho.Eurodeník

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek