KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

SOUTĚŽ: Vyhrajte jeden ze dvou výtisků českého komiksu Děsivé radosti

Eurodeník ve spolupráci s nakladatelstvím Crew vyhlašuje soutěž o dva výtisky komiksu Děsivé radosti, který vznikl na motivy povídek Ondřeje Neffa.

...

Jak se soutěže zúčastnit?

Je to velmi jednoduché, a abyste získali šanci vyhrát, musíte k tomu provést jen dva jednoduché kroky:


  1. Ujistěte se, že jste fanoušky Eurodeníku na našem Facebooku.
  2. Napište nám do komentářů buď pod článkem, nebo na Facebooku k soutěžnímu příspěvku, jaká kniha, nebo komiks Vás v poslední době nejvíc zaujala a proč (POZOR: Pokud budete vkládat komentář zde pod článek, nezapomeňte vyplnit svůj e-mail, abychom Vás v případě výhry mohli kontaktovat).

Soutěž běží od čtvrtka 19. 11. od 18 hodin do neděle 22. 11. do 20 hodin. Poté proběhne slosování všech komentářů a autoři dvou výherních komentářů obdrží zbrusu nový výtisk komiksu Děsivé radosti přímo od nakladatelství Crew.

Ale to ještě není všechno – možná si někteří z Vás všimli, že Eurodeníku chybí méně než 30 fanoušků k tomu, aby překonal hranici 1000 fanoušků. Pokud se za dobu trvání této soutěže podaří stránce Eurodeník překročit tuto hranici, přihodí nakladatelství Crew do slosování ještě třetí výtisk Děsivých radostí a na konci se místo dvou vítězů budou radovat hned tři čtenáři!

Předem bychom chtěli všem zúčastněným poděkovat a přejeme Vám hodně štěstí!

Eurodeník

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (4 příspěvků)

Komentáře (4)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek
Bezkonkurecni je komiks Krajina pulnocnich stinu, ktery byl dlouho vyprodani a temer k nesehnani, diky dotisku jsem si jej mohla konecne taky precist a skvele. :)
Pro mě jsou bezkonkurenční Lucifer a Mýty. Nejlepší vycházející serie.
Jako darek jsem dostala Moje kniha Vinnetou a to je presne moje krevni skupina. Zajimavy pribeh a nadherne graficky zpracovano.
Nedávno jsem přečetl Kingovo Svědectví. Přes 1000 stran a i když prostředek byl slabší, tak jsem to hltal. Drželo mě u toho hlavně to, že se nedalo čekat, co se v příběhu stane dál.