KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

SOUTĚŽ: Vyhrajte jeden ze dvou výtisků českého komiksu Děsivé radosti

Eurodeník ve spolupráci s nakladatelstvím Crew vyhlašuje soutěž o dva výtisky komiksu Děsivé radosti, který vznikl na motivy povídek Ondřeje Neffa.

...

Jak se soutěže zúčastnit?

Je to velmi jednoduché, a abyste získali šanci vyhrát, musíte k tomu provést jen dva jednoduché kroky:


  1. Ujistěte se, že jste fanoušky Eurodeníku na našem Facebooku.
  2. Napište nám do komentářů buď pod článkem, nebo na Facebooku k soutěžnímu příspěvku, jaká kniha, nebo komiks Vás v poslední době nejvíc zaujala a proč (POZOR: Pokud budete vkládat komentář zde pod článek, nezapomeňte vyplnit svůj e-mail, abychom Vás v případě výhry mohli kontaktovat).

Soutěž běží od čtvrtka 19. 11. od 18 hodin do neděle 22. 11. do 20 hodin. Poté proběhne slosování všech komentářů a autoři dvou výherních komentářů obdrží zbrusu nový výtisk komiksu Děsivé radosti přímo od nakladatelství Crew.

Ale to ještě není všechno – možná si někteří z Vás všimli, že Eurodeníku chybí méně než 30 fanoušků k tomu, aby překonal hranici 1000 fanoušků. Pokud se za dobu trvání této soutěže podaří stránce Eurodeník překročit tuto hranici, přihodí nakladatelství Crew do slosování ještě třetí výtisk Děsivých radostí a na konci se místo dvou vítězů budou radovat hned tři čtenáři!

Předem bychom chtěli všem zúčastněným poděkovat a přejeme Vám hodně štěstí!

Eurodeník

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (4 příspěvků)

Komentáře (4)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek
Bezkonkurecni je komiks Krajina pulnocnich stinu, ktery byl dlouho vyprodani a temer k nesehnani, diky dotisku jsem si jej mohla konecne taky precist a skvele. :)
Pro mě jsou bezkonkurenční Lucifer a Mýty. Nejlepší vycházející serie.
Jako darek jsem dostala Moje kniha Vinnetou a to je presne moje krevni skupina. Zajimavy pribeh a nadherne graficky zpracovano.
Nedávno jsem přečetl Kingovo Svědectví. Přes 1000 stran a i když prostředek byl slabší, tak jsem to hltal. Drželo mě u toho hlavně to, že se nedalo čekat, co se v příběhu stane dál.