KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na předpremiéru filmu Warcraft!

Eurodeník ve spolupráci s nakladatelstvími CREW a Fantom Print přináší soutěž o vstupenky na předpremiéru očekávané fantasy Warcraft: První střet a křest knihy o dějinách Warcraftu!

...

Předpremiéra proběhne 7. června od 20:00 v kině Atlas v Praze. Součástí předpremiéry je i křest knihy Warcraft: Kronika část 1., kterou nakladatelství CREW a Fantom Print ve spolupráci vydávají. 

O knize:

Jedná se o unikátní a zásadní projekt, kterým firma Blizzard poprvé oficiálně mapuje svůj vesmír. Je to soubor mýtů a legend, zásadních událostí, které formovaly Azeroth a jeho obyvatele... nebo které se projeví teprve někdy v budoucnu.


O filmu:

Království Azeroth a říše Draneor se od sebe nemohou lišit víc. Azeroth je vzkvétající říše lidí, v níž moudře panuje král Llane (Dominic Cooper). Jeho vojsko vedené rytířem Lotharem (Travis Fimmel) a společenství mocných kouzelníků v čele s mágem Medivhem (Ben Foster) důsledně chrání mírumilovnou civilizaci. V Draenoru představuje život permanentní boj mezi znepřátelenými rasami Orků, jež spojí až neporazitelný nepřítel, nákaza, která v jejich zemi postupně ničí vše živé. Jejich vůdce Gul´dan vytvoří s pomocí temné magie portál, kterým můžou Orkové proniknout do jiného světa a ten si osídlit. Shodou okolností se jejich cílem stane právě Azeroth, jehož obyvatelé jsou ochotní bránit svou zemi do posledního muže, ostatně nic jiného jim ani nezbývá. Zdá se, že ničivý střet civilizací nelze zastavit, ti, kdo hledají náhradní řešení, přesto existují.


Jak se zúčastnit soutěže?

Je to velmi jednoduché. Napište nám do komentáře buď pod tento příspěvek, nebo k soutěžnímu příspěvku na Facebooku, na kterou stranu konfliktu (zda na stranu krvežíznivých Orků či mírumilovných lidí) a proč se přiklání vaše sympatie. 

Pokud budete psát komentář dolů, nezapomeňte uvést svůj e-mail, abychom Vás v případě vylosování mohli kontaktovat.

Soutěž běží od pátku 27. 5. od 18 hodin do pátku 3. 6. do 18 hodin. Poté proběhne slosování všech komentářů.

Autoři tří výherních příspěvků obdrží od naklatelství CREW a Fantom Print následující ceny:

1. Cena - 2 vstupenky na předpremiéru filmu Warcraft: První střet

2. Cena - 2 vstupenky na předpremiéru filmu Warcraft: První střet

3. Cena - 2 vstupenky na předpremiéru filmu Warcraft: První střet

Přejeme vám hodně štěstí a závěrem ještě jednou upozorňujeme, že se předpremiéra a křest konají v kině Atlas v Praze. Prosíme tedy účastníky soutěže z jiných měst, aby zvážili své možnosti účasti.

Eurodeník

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (5 příspěvků)

Komentáře (5)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek
Zdravím, moje odpověď na soutěž zní - Za Orky v rpgáčkách nehraju, takže lidi, to je moje odpověď. Email - al.fiedlerova@seznam.cz
Úsudek ke které straně se přikloním si udělám po shlédnutí filmu(pokud vyhraji). brhlovam@volny.cz
Dobrý den, Warcrafta hraju od 7 let a jsem jeho velký fanoušek, takže u mě by to byli Nemrtvý, ale bohužel tam nejsou, takže za mě to budou asi Orci. SIce jsem za Orky nikdy moc nehrál, jen tak s kamarádama pro zábavu a jsem přikloněn spíše ke Temným Elfům a Nemrtvým, ale tak každý se učí novými zkušenostmi. Zdravím Standa. Email - katerina.motykova@seznam.cz
Spíše na stranu Orků, za svou krvežíznivost vděčí své těžké historii x( rkotvald@gmail.com
Spíše na stranu Orků, za svou krvežíznivost vděčí své těžké historii x( rkotvald@gmail.com