KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Špatná zpráva pro fanoušky, Hra o trůny opravdu dorazí až v roce 2019

Dlouho se o tom spekulovalo, až nyní však televize HBO vyřkla definitivní ortel. Hra o trůny se se svou osmou a poslední sérií vrátí až napřesrok, nikoli v roce 2018, jak mnozí fanoušci s vypětím sil doufali.

...

Pakliže vás závěr sedmé série zanechal plné nedočkavosti, jak celý seriál skončí, můžete si přinejmenším na dalších 12 měsíců dopřát klidný režim. Hra o trůny se totiž podle HBO opravdu vrátí až v roce 2019.

Osmá série navíc nebude nikterak dlouhá. Závěrečných epizod seriálu, které určí, kdo usedne na ikonický Železný trůn, bude pouze šest. Přesto bude osmá série jednou z nejnákladnějších v historii seriálu, neboť fanoušky čeká po vzoru sedmé série spousta bitev a zvláštních efektů.


Za kamerou ostřílení harcovníci

Fanoušky jistě potěší, že se o osmou sérii postará prověřený tým tvůrců. Režírovat budou mimo jiné showrunneři celého eposu ze Západozemí David Benioff a D.B. Weiss. K nim se přidá Miguel Sapochnik, jenž režíroval populární epizody Hardhome a Battle of the Bastards.

Dalším režisérem pak bude David Nutter, jenž na obrazovky v epizodě Mother Mercy přivedl poníženou Cersei jdoucí uličkou hanby.

Fanoušci se tak mají rozhodně na co těšit.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek