KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

TRAILER: Lara Croft se vrací. Bez obřího poprsí bude bojovat o přežití

Oblé tvary, velké poprsí a v rukou dvě automatické pistole. Tak si hrdinku herní série Tomb Raider pamatuje většina pamětníků už z první hry, která spatřila světlo světa v roce 1996. V adaptaci herního remaku z roku 2013 však ikonická hrdinka o všechny zmíněné atributy přijde a bude bojovat o holé přežití. Do kin dorazí v březnu příštího roku. 

...

Začátek legendy

Herní remake z roku 2013, který se výrazně inspiroval jinou úspěšnou dobrodružnou sérií Uncharted, ukázal Laru Croft v jiné poloze, než ji hráči doposud znali. Ze sebejisté hrdinky udělal akčního zelenáče, který se musí vyrovnat se zraněními a zachránit svět navzdory své nezkušenosti. 

Herní titul Tomb Raider inspiroval filmaře natolik, že ho velmi detailně zpracovávají do filmové podoby. Do hlavní role přitom obsadili oscarovou vítězku Alicii Vikander, která ve slavné roli nahradí Angelinu Jolie, která Laru Croft ztvárnila v prvních dvou filmových adaptacích. 

Nový Tomb Raider má být akčním dobrodružstvím, ve kterém se legenda o Laře Croft teprve zrodí. Ve filmu bude následovat svého otce, aby zastavila tajemnou společnost, která chce získat artefakt, jenž může v nevhodných rukou zničit celý svět.

Premiéra filmu je plánovaná na březen příštího roku.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek