KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

TRAILER TÝDNE: Marvelovský Thor hýří osmdesátkami. Zfackuje i Hulka!

Chris Hemsworth září v první upoutávce na hit letošního podzimu. V Thor: Ragnarok se spolu servou parťáci z Avengers Thor a Hulk.

...

V duchu osmdesátek

Úkol zněl jasně: Než se Avengeři a Strážci galaxie spojí napřesrok v ultimátní týmové sešlosti Avengers: Infinity War, je potřeba začít stírat plochy mezi usazenější a rozvernější částí komiksového vesmíru Marvelu. Thor: Ragnarok zdá se být ideální spojnicí. 

Z drsného kladiváře se pod taktovkou režiséra Taiky Waititiho klube rozpustilý hrdina, který si projde peklem, aby zachránil sebe i svět. A že proti sobě nebude mít malou konkurenci. Po úprku z Asgardu se bude muset popasovat s prohnilým Jeffem Goldblumem, probojovat si cestu skrze gladiátorskou arénu přes kamaráda Hulka. A to všechno bez věrného kladiva Mjolniru, které skončí v prachu díky charismatické Cate Blanchett. 

Režisér Waititi se hojně inspiruje filmy osmdesátých let. Jasně patrný je vliv rozpustilého Flashe Gordona či kultovní akční komedie Johna Carpentera Velké potíže v Malé Číně. Jak se však říká, za zvuků Led Zeppelin by vypadal skvěle snad každý trailer.Autor: Petr Semecký

Zdroj: Marvel

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek