KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Trailery týdne: Wonder Woman nejen proti Deadpoolovi a Rychlým a zběsilým

Sezóna letních blockbusterů se nezadržitelně blíží. Ví to i hollywoodští producenti, kteří lákají na své spektákly novými upoutávkami na Wonder Woman, Rychle a zběsile 8 či Transformers: Poslední rytíř. Lákají však i menší projekty jako akční thriller Edgara Wrighta Baby Driver.

...

"Bullshit" zní z doprovodného soundtracku, který by nemohl být trefnější. Nová část série Rychle a zběsile 8 už si z diváků regulérně dělá legraci. Naštěstí si ji ale zjevně umí dělat i ze sebe, což znamená, že by v kině mohla čekat explozivní zábava. Nic jiného fanoušci beztak nechtějí.

Další z komediálních pokusů o "novou Pařbu ve Vegas" angažoval čerstvě se rozvádějící Scarlett Johannson, která se spolu s kamarádkami bude muset vypořádat s faktem, že při divoké noci nedopatřením zemřel jí najatý striptér. Zápletka je chaboučká, tento typ komedií však stojí primárně na řetězení bizarních situací, takže až do premiéry těžko soudit předem.

Na scénu se vrací i hubatý sympaťák Deadpool, který si v krátkém teaseru hraje na Supermana a moc mu to nejde. To ovšem neznamená, že by to nebyla legrace. 

Wonder Woman, která má studiu Warner Bros. napravit reputaci po bídném střetu Batmana se Supermanem a ještě bídnějším Sebevražedném oddílu, se naopak bere vážně a v nové upoutávce odhaluje původ ikonické superhrdinky. 

Kultovní režisér Edgar Wright je komornější, přesto láká téměř více než desetinásobně dražší projekty. Baby Driver je příběhem extrémně šikovného řidiče účastnícího se série loupeží. On chce ven a má před sebou poslední štaci. Jak však víme z obdobných filmů, odchod ze služby nebude jednoduchý. Film má za sebou první projekce a reakce slibují "akční La La Land", tedy to nejlepších z podobných žánrových příspěvků minulosti. Nezní to špatně.

A o slovo se hlásí i veterán Michael Bay s dalším pokračováním Transformerů, kteří již tradičně budou bojovat o osud světa a tentokrát se budou moci postavit i svému vlastnímu veliteli Optimu Primovi. Nový klip ukazuje především nové dětské hrdiny, jimiž se série trochu více přibližuje původním animovaným kořenům.


Autor: Petr Semecký

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek