KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Upoutávka týdne: Clarkson a spol. rozjíždí velkolepou Grand Tour

Trojice Clarkson, Hammond a May se konečně představuje v první upoutávce na nový automobilový pořad The Grand Tour. Vyvrhelové z Top Gearu bývalého zaměstnavatele deklasují enormním měřítkem.

...

Sebevědomá facka BBC

Zatímco BBC se svým přeobsazeným Top Gearem před nedávnem utřela hořkou slzu, když ratingy ani zdaleka neodpovídaly nákladům a oblíbenosti pořadu v předchozích letech. Jeremy Clarkson, jenž byl z pořadu odejit, i jeho dlouholetí parťáci James May a Richard Hammond si mohou gratulovat. Jejich The Grand Tour vypadá náramně. 

Nový pořad, jenž zábavnou trojku vysazenou na rychlá auta a extrémně drahé skopičiny s nimi zavede na několik kontinentů, stál očividně ohromné peníze. Mluví se dokonce o pětimilionových rozpočtech za každou epizodu, jež bude streamovací služba Amazon "vysílat" každý týden počínaje 18. listopadem. 


Stejně, ale odlišně

The Grand Tour nesmí kvůli právům Top Gear příliš připomínat. I proto je clarksonovská novinka ještě o fous šílenější než poslední sezóny Top Gearu a dostatečně pozměňuje koncept. 

V nové ukázce nechybí tradičně verbální humor, rychlá auta a v neposlední řadě také řádění s tankem. Clarksonovi a jeho kumpánům se tudíž musí jedno nechat. Zaujmout pořád umí. 

První série The Grand Tour bude mít dvanáct epizod. Trojice moderátorů se na obrazovkách Amazonu bude objevovat (v případě jistojistého úspěchu) minimálně tři roky.

Autor: Petr Semecký

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek