KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

UPOUTÁVKA TÝDNE: Kam se hrabe Justice League. První záběry z Avengers: Infinity War trhají zornice

Konec se blíží a s Avengery to nevypadá nejlépe. Ve filmu Avengers: Infinity War se postaví šílenému titánovi, který hodlá s armádou superhrdinů provést rychlý proces a změnit pravidla vesmíru. Tvůrci slibují, že po tomto dobrodružství už filmy od Marvelu nebudou nikdy jako dřív, neboť zakončí desetiletý příběh, který odstartoval s prvním Iron Manem.

...

Konec je tady

Iron Man, Captain America, Thor, Doctor Strange, Strážci galaxie a další desítky hrdinů se konečně sejdou na jednom místě. Bojovat se totiž tentokrát nebude jen o planetu Zemi, ale rovnou o celý známý i neznámý Vesmír. 

Fialový hromotluk Thanos se chystá sestavit takzvanou rukavici nekonečna, s jejíž pomocí může svévolně vymazat kompletní sluneční soustavy pouhým lusknutím prstu. Postavit se mu budou muset všichni dosavadní hrdinové, z nichž mnozí podle tvůrců nedožijí konce. 

Řadě herců totiž s Avengers: Infinity War a chystaným pokračováním Avengers 4 končí dlouholeté smlouvy a neočekává se, že by kvůli rostoucím platům chtěli v Marvelu déle investovat. Fanoušci se tak zřejmě rozloučí s původní sestavou Avengers v čele právě s Iron Manem Roberta Downeyho Jr. či Captainem Amerikou Chrise Evanse. 

Fanoušci by měli začít kupovat kapesníky ve velkém, neboť tvůrci slibují velkolepé a emocionální završení desetiletého úsilí vybudovat rostoucí komiksové univerzum, které kdysi začalo komorním příběhem o napraveném výrobci zbraní, který si sestrojil moderní plechový oblek. Nostalgie...


ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek