KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Upoutávka týdne: Kultovní Blade Runner hlasí návrat. První záběry jsou perfektní

Harrison Ford se vrací k ikonické roli Ricka Deckarda v pokračování jedné z nejuznávanějších sci-fi vůbec. Po 34 letech bude asistovat svému nástupci s tváři Ryana Goslinga.

...

Temná vize budoucnosti nadruhou

"Replikanti jsou jako jakýkoli jiný stroj. Buď jsou výhodou, nebo hazardem. Pokud jsou výhodou, pak nejsou můj problém." Těmito slovy uvádí Harrison Ford do první upoutávky snímku Blade Runner 2049. Filmu, kteří mnozí fanoušci Ricka Deckarda a slavné sci-fi adaptace Philipa K. Dicka nevěřili, že někdy uvidí. 

Blade Runner 2049 se posune v čase o více než 30 let a seznámí nás s Deckardovým nástupcem, který bude s Deckardem muset spojit síly. Kvůli čemu? To zatím nikdo netuší. První upoutávka je na informace velmi skoupá, ostatně studio ji označuje jen jako "oznámení", že film vůbec vzniká. 

Jedno je však jisté již nyní. Sci-fi proslavená mimo jiné svým nestárnoucím audiovizuálem bude i po 34 letech vypadat fantasticky. Ostatně stojí za ní režisér Denis Villeneuve, který v letošním roce potvrdil roli silného autora jiným vědeckofantastickým opusem Příchozí.

Blade Runner 2049 vstoupí do kin 5. října 2017.


Autor: Petr Semecký

Zdroj: Warner Bros.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek