KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

UPOUTÁVKA TÝDNE: Poslední z Jediů slibuje temnou kapitolu Star Wars plnou šokujících zvratů

V den spuštění online rezervací na nejnovější film ságy Star Wars představil Disney novou upoutávku očekávaného pokračování z Předaleké galaxie. Kromě velkolepých výjevů nový trailer ukazuje řadu zvratů a slibuje šokující odhalení.

...

Hledá se rovnováha Síly

Star Wars: Poslední z Jediů je teprve druhým filmem z nového směřování série po prodeji práv studiu Disney, který se obešel bez výraznějších kreativních karambolů a vyhazování režisérů. Při pohledu na novou upoutávku by se chtělo dodat, že je to tím, že režisér Rian Johnson natočil dokonale cudný film, který nenabízí jedinou odchylku od typické Star Wars atmosféry. 

Na rozdíl od snímků Rogue One a Han Solo, které se přetáčely (resp. v druhém případě stále přetáčí) kvůli příliš výraznému směřování k válečnému filmu či komedii, Poslední z Jediů nabízí obligátní rodinnou podívanou, v níž ve správný čas vyskočí v upoutávce rozverní pidi-tučňáci Porgové. 

Upoutávka zároveň ukazuje více z postojů váhajícího Luka Skywalkera, přičemž slibuje řadu zvratů v hlavní rodinné linii Skywalkerů. Ostatně režisér Johnson ubezpečil fanoušky, že má v rukávu schovaný nejeden šok. 

Premiéra filmu je plánovaná na 14. prosince.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek