KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

V roce 2016 se nejvíce stahovaly komiksové filmy a Star Wars

Filmové adaptace kreslených sešitů patří v současnosti mezi nejpopulárnější filmové žánry. Kromě milionů diváků, kteří rádi míří zhlédnout nový film do kin, lákají filmy jako Batman vs. Superman či Deadpool i ty, kteří si film ilegálně stahují z internetu.

...

Hubatý zabiják králem

Deadpool, který v uplynulém roce překvapil v kinech a následně i v prodejích domácích nosičů, je jednoznačným králem ve stahování. Ilegální kopii z hloubi internetu si podle webu TorrentFreek letos stáhlo největší množství diváků. 

Držkatý komiksový zabiják, který se vysmívá žánrovým klišé, to tak ve stahování natřel i očekávanému střetu Batmana a Superman, anebo závěru trilogie o Kapitánu Amerikovi s podtitulem Občanská válka. 

Stahující lákají hlavně komiksy

Komiksové adaptace jsou mezi stahujícími diváky aktuálně nejpopulárnější. V první desítce nejstahovanějších titulů se kromě výše zmíněných objevil i blockbuster X-Men: Apokalypsa, anebo týmový akčňák Sebevražedný oddíl

Zajímavý je rovněž zájem diváků o tituly jako Warcraft nebo Den nezávislosti: Nový útok, které v kinech propadly. Popularitu animovaných filmů naopak podtrhuje deváté místo mezi nejstahovanějšími tituly pro Hledá se Dory.

Kompletní žebříček nejstahovanějších filmů roku 2016

  1. Deadpool
  2. Batman vs. Superman: Úsvit spravedlnosti
  3. Captain America: Občanská válka
  4. Star Wars: Síla se probouzí
  5. X-Men: Apokalypsa
  6. Warcraft: První střet
  7. Den nezávislosti: Nový útok
  8. Sebevražedný oddíl
  9. Hledá se Dory
  10. Zmrtvýchvstání: Revenant


Autor: Petr Semecký

Zdroj: TorrentFreak

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek