KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

VIDEO: ABBA už opět zní. Do kin míří pokračování megahitu Mamma Mia!

10 let po megahitu Mamma Mia! dorazí do kin pokračování, které bude řešit trable s těhotenstvím a vzpomínání na zesnulou matku v podání Meryl Streep. V kinech se film objeví 19. července 2018.

...

10 let čekání je u konce

Muzikál Mamma Mia! při svém uvedení před 9 lety znamenal opravdovou smršť, když v kinech po celém světě utržil přes 600 milionů dolarů. O to větším překvapením je, že se na pokračování, které tvůrci zvažovali ihned po úspěchu prvního filmu, čekalo tak dlouho. 

V pokračování se vrátí kompletní obsazení původního filmu, větší prostor však dostane mladá generace herců. I proto, že se tentokrát podíváme i do minulosti svérázné matky v podání Meryl Streep, která byla ve filmu omlazena do podoby stoupající hvězdičky Lily James. 

V retrospektivním vyprávění uvidíme, jak se postava Donny seznámila se třemi potenciálními otci svého budoucího dítěte, jaké zažívala vzestupy a pády, a především, jak moc se u toho bavila. Tyto vzpomínky pak ovlivní její dceru v podání Amandy Seyfried, která v současnosti čelí strachu z těhotenství. 


ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek