KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

VIDEO: Do premiéry Hry o trůny zbývá měsíc, tvůrci vypustili osudovou upoutávku

Velkolepý příběh ze Západozemí míří ke svému konci. Sedmá série populární Hry o trůny začne již 16. července. Nová upoutávka láká na spojení sil proti společnému nepříteli. 

...

Zima je tady

Ačkoli jednotlivé rody doposud bojovaly proti sobě, aby získaly moc nad Železným trůnem, v sedmé sérii budou muset spojit síly a postavit se stejnému nepříteli. Do Západozemí totiž konečně dorazí zima, což tvůrce jednoho z nejpopulárnějších seriálů posledních let donutí k nejvelkolepějším epizodám, které mohli diváci v sérii vidět.

Nová upoutávka sází kromě velkoleposti i na dramatické promluvy a osudovost, láká přitom hlavně na finální střet, na který publikum čeká od samého začátku. Sedmou sérií však seriál ještě neskončí. Již nyní je objednaná i osmá série, jež stejně jako sedmá nabídne zkrácené množství epizod, neboť podle tvůrců není nutné sérii protahovat. 

Sedmá série vstoupí na obrazovky HBO 17. července a kromě originálního obsahu, který nebyl a nebude v žádné z knih autora předlohy George R. R. Martina, zadaptuje i dosud nevydané knihy The Winds of Winter a A Dream of Spring, které Martin již roky píše.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek