KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

VIDEO: Marilyn Manson je vážně zraněný. Během koncertu na něj spadla dekorace

Fanoušci zpěváka Marilyna Mansona zažili šok, když na něj během sobotního koncertu spadla dekorace v podobě dvou zvětšenin pistolí. Zpěvák byl obratem převezen do nemocnice. Několika lidem se nehodu podařilo nahrát na své mobilní telefony.

...

Uvolněná dekorace

Incident se odehrál v newyorské Manhattan Center Hammerstein Ballroom v momentě, kdy do konce koncertu zbývalo jen několik minut. Podle informací svědků měl Manson za sebou již téměř hodinu a půl vystoupení, když na něj spadly dvě obří pistole, jež se uvolnily z konstrukce. Jen o pár vteřin dříve se Manson snažil na dekoraci vylézt.


Ihned po nehodě se lidé pokoušeli zpěváka z pod dekorace vytáhnout, přesto jim nakonec trvalo několik minut, než mohl být odvezen do nemocnice. 

Zpěvákův stav aktuálně není oficiálně známý. Jeho pouze prohlásili, že je ošetřován, neřekli však, o jak vážná zranění jde. Podle zdrojů magazínu Variety však má být brzy „v pořádku“.

Podle očitých svědků k nehodě došlo zhruba uprostřed písně Sweet Dreams, když na Mansona dekorace spadla. Hudba měla okamžitě přestat hrát a na pódium se nahrnuli lidé, kteří se Mansona snažili vytáhnout.


Uprostřed promo tour k novému albu

Koncert byl součástí propagační tour k novému albu Heaven Upside Down. 

V rámci propagace desky Manson v minulém týdnu rovněž řekl deníku The Guardian, že jeho kariéra utrpěla po střelbě v Columbine, kdy bylo zabito 13 lidí a 24 zraněno. Útočníci totiž měli být Mansonovými fanoušky.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek