KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

VIDEO: Podívejte se na atmosférický úvod nového Vetřelce

Další film série o Vetřelci bude vyprávět o nové výpravě kolonistů na cizí planetu. Přesto se nový film režiséra Ridleyho Scotta ohlédne i za předchozím snímkem Prometheus a dopoví příběh jeho hrdinů.

...

Hledání ráje

Diváci posledního filmu z vetřelecké série mohou být klidní. Ač se režisér Ridley Scott v novém filmu Vetřelec: Covenant zaměří na novou skupinu postav, které potká tragický osud na cizí planetě, svého konce se dočkají i hrdinové filmu Prometheus. 

Nově odhalený prolog k Vetřelec: Covenant ukazuje, co se dělo poté, co přeživší Elizabeth Shaw a android David odletěli hledat "ráj", domovskou planetu bytostí, které stojí za vznikem lidstva i vraždících xenomorphů s ikonickou dvojitou čelistí. 

V prologu Shaw nejprve opraví poškozeného Davida, ten následně přebere kontrolu nad mimozemskou lodí a přichystá zkázu rase, jež si odvážila hrát na Boha. Na vylidněnou planetu poté ve filmu přiletí skupina kolonizátorů, kteří zde mají založit tábor a začít žít. Netušíc, že se objevili na místě plném smrtonosných nebezpečí.


Vetřelec: Covenant vstoupí do kin 18. května. 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek