KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

VIDEO: Režisér Star Wars předvedl ukázku mrazivého monstr-filmu

Nový film producenta J.J. Abramse nás vrátí zpět do světa filmu Monstrum. Dosud blíže nespecifikovaný projekt opět přiblíží útok příšer z pohledu několika lidských přeživších.

...

Mladý talent za kamerou

Režisér posledních Star Wars a rovněž i jeden z nejvýznamějších producentů současnosti, J.J. Abrams, rád hledá nové talenty. Před pěti lety se mu to podařilo s režisérem Mattem Reevesem, jehož snímek Monstrum utržil obstojné peníze a samotného tvůrce pomohl zacementovat v hollywoodské továrně na sny.

Nyní se do světa filmu Monstrum vrátíme ve snímku Ulice Cloverfield 10 a Abrams má za kamerou opět talentovaného režiséra. Dan Trachenberg na sebe upozornil před čtyřmi lety krátkým filmem na motivy videoherní série Portal. Abrams mu nyní svěřil tři ostřílené herce v prostředí atomového krytu, kteří se (možná) snaží bojovat o přežití tváří v tvář přívalu příšer.

TRAILER: Ulice Cloverfield 10

Děj je tajný

Přesná zápletka není známá a první upoutávka se snaží mnoho neprozrazovat a jen velmi zajímavě buduje napětí při přechodu od "rodinné pohody" ke zpoceným nátělníkům a explozím vzteku.

Snímek Ulice Cloverfield 10 vstoupí do kin již 7. dubna.

V hlavních rolích se představí John Goodman a Mary Elizabeth Winstead.

Autor: Petr Semecký

Zdroj: CInemArt

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek