KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

VIDEO: Tom Cruise v nové Mumii provádí životu nebezpečné kaskadérské kousky

Plachtění v nulové gravitaci, řízení sanitky v zarostlém lese, anebo honička bombardovaným městem. 54letý Tom Cruise ani na moment neváhá a i v případě nového zpracování Mumie se pouští do šílených akčních kousků bez kaskadéra.

...

Pojišťovny si rvou vlasy strachem

Zatímco většina hollywoodských herců by se raději schovala do karavanu a nechala práci kaskadérům, Tom Cruise se i ve svých 54 letech vrhá po hlavě do nebezpečných akčních scén. Exploze, kotrmelce, pády... stále mladistvě působícího Cruise nic nezastaví. 

Nejnověji ozkoušel svou tělesnou zdatnost při natáčení nové Mumie, kde zažil poletování v nulové gravitaci, řízení sanitky uprostřed lesa, zavěšení na lana, která ho odhazovala desítky metrů, anebo běh explodujícím městem. "Do žil se ti dostane krev a budeš si to chtít zopakovat znovu a znovu," popisuje herec Jake Johnson zkušenost s Tomem Cruisem během natáčení. Cruise chválí i jeho režisér Alex Kurtzman: "Do filmu vnáší neuvěřitelnou energii." 

Jediný, kdo z Cruiseových kaskadérských pokusů nemá radost, jsou hollywoodští pojišťováci. Kdyby se Cruise zranil, získala by produkce filmu desítky milionů dolarů. Podobně jako v případě zranění Harrisona Forda při natáčení sedmé epizody Star Wars, kdy mu kokpit hvězdné lodi rozdrtil nohu.


ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek