KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Vstupenky na divadelního Harryho Pottera se přeprodávají za desetitisíce

Ještě ani neutichl pláč mnohých fanoušků obrýleného kouzelníka, na které nezbyly oficiálně prodávané vstupenky. A nyní přilévají olej do ohně přeprodejci. Ti neváhají vstupenky na žádané představení prodávat i za desetinásobky původní ceny.

...

Krutá lekce z kapitalismu

250 000 vstupenek uvolněných na představení do konce příštího roku zůstalo v uplynulém týdnu v oběhu jen několik málo hodin a jak mnozí předpokládali, výrazný podíl na vyprodání vstupenek měli přeprodejci.

Ti nyní berou útokem on-line akuce typu StubHub či eBay, kdy těžce sehnatelné vstupenky přeprodávají. Nikoli však za dvojnásobek ceny, ale rovnou za desetinásobky, když některé vstupenky stojí dokonce 950 liber (cca 25000 Kč). 

Legálně prodávané vstupenky přitom šlo získat i za 15 liber, což řadu fanoušků, kteří by divadelní hru, jež je pokračováním knižních příběhu Harryho Pottera, dovádí k šílenství. 

Překupnická praxe však není protizákonná, a tak skalním příznivcům světa J.K. Rowlingové nezbývá než čekat na další uvolnění vstupenek samotnými organizátory divadelní show.

Již nyní je známo, že další volné termíny budou na představení od 13. prosince 2017 dále. 

Autor: Petr Semecký

Zdroj: THR

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek