KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Z rebelky opět holčičkou. Miley Cyrus se v novém klipu vrací ke kořenům

Bývalá Hannah Montana chystá nové album. Po hip-hopovém rebelství Bangerz se vrátí k popovým country kořenům. Ochutnávkou má být zamilované Malibu.

...

"Není čas mít lidi u zadku."

Popová hvězdička, která se nejprve proslavila v dětském seriálu Hannah Montana, aby před čtyřmi lety šokovala razantní změnou hudebního stylu i vizáže, je zpátky. A fanoušci křehké Miley oslavují návrat starých časů. 

Cyrus v novém albu hodlá opět míchat pop a country a své rebelství postavit na vedlejší kolej. Ukazuje to již v prvním singlu s názvem Malibu, jenž vrací do repertoáru něžné melodie, které drobná zpěvačka věnuje svému snoubenci Liamu Hemsworthovi, k němuž se po odloučení znovu vrátila.

"Tahle deska odráží fakt, že ano, je mi vše u zadku, ale teď není správný čas mít u zadku lidi," dodává k singlu, který je nabitý pozitivismem, jímž Cyrus v posledních letech rozhodně nehýřila. V uplynulých týdnech se však vzdala kouření marihuany a podle jejího otce má rebelskou fázi za sebou a chce se v novém albu vrátit ke starým časům. 

Tvorbu Cyrus rovněž silně ovlivnily poslední prezidentské volby v USA, kde nejprve podporovala Bernieho Sanderse a poté Hillary Clintonovou. Sama byla jednou z celebrit, které vyhrožovaly opuštěním Spojených států v případě, že Donald Trump v prezidentské volbě zvítězí. 


ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek