KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Zemřel zpěvák George Michael. Britské hvězdě bylo 53 let

Úmrtí britské popstar oznámila stanice BBC. Příčina smrti nebyla zveřejněna. Michael se proslavil jako zpěvák skupiny Wham!, uspěl i v pozdější sólové dráze.

...

„S velkým smutkem můžeme potvrdit, že náš milovaný syn, bratr a přítel George pokojně zemřel doma o vánočních svátcích. Rodina si přeje, aby se respektovalo její soukromí v této těžké chvíli. Zatím nebude žádný další komentář,“ prohlásilo hudební vydavatelství. George Michael měl mít dlouhodobé zdravotní potíže. 


Georgios Kyriacos Panayiotou se narodil v severním Londýně. Úspěchy zaznamenal již v 80. letech, kdy vystupoval v kapele Wham!, jež se proslavila hity Wake Me Up Before You Go Go a Last Christmas. 

Opravdová ikona se však z Michaela stala až během jeho sólové kariéry. Jeho alba se pravidelně prodávala v množství několika milionů kusů. Celkem se mluví o více než 100 milionech prodaných alb. 

George Michael byl během své kariéry často spojován s užíváním drog. V roce 2010 byl kvůli řízení pod vlivem drog a jejich vlastnictví dokonce poslán na 8 týdnů do vězení.


Autor: Petr Semecký

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek