KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

​Zpěvačka Sia vypálila rybník prodejcům nahých fotek. Sama je zveřejnila na Twitteru

Australská zpěvačka Sia na veřejnosti svůj obličej moc často neukazuje, většinou ho totiž schovává pod kuriózní paruky. Když se však dozvěděla, že se paparazzi pokouší prodat její nahé fotografie, zareagovala nejlépe, jak mohla.

...

Zatímco většina hvězd showbyznysu úzkostlivě tají své nahotinky, aby je nechala leaknout skrze málo zabezpečený cloudový účet, Sia, celým jménem Sia Kate Isobelle Furler, reagovala na objev nabídky svých nahých fotografií jako skutečná hvězda a vytřela vyděračům zrak.

Když zjistila, že paparazzi ukořistil její nahé fotografie a nabízí na internetu jejich odkrytí za poplatek, rozhodla se, že proti amorálnímu podnikateli rázně zakročí.


Sia se jednoduše přihlásila ke svému twitterovému účtu a svým více než 3 milionům followerů vyvěsila příspěvek s fotografií, na které stojí nahá zády ke kameře. K příspěvku poté napsala: „Někdo se zjevně snaží prodat mé nahé fotografie fanouškům. Ušetřete si peníze, tady je máte zadarmo. Každý den jsou Vánoce!“

Reakce followerů na sebe nenechala dlouho čekat. Sia sklízí pouze samou chválu a podporu od celebrit i běžných fanoušků.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek