KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
kultura

Zpěvák Ed Sheeran opustil Twitter. Nesnesl nápor nadávek a osočování z podvodů

Populární hudebník Ed Sheeran, který před nedávnem vydal další úspěšnou desku Divide, se připojil k řadě dalších celebrit, které pod tlakem přispěvatelů opustily sociální síť Twitter.

...

„Z Twitteru jsem nadobro odešel. Nedokážu to číst“

„Z Twitteru jsem nadobro odešel. Nedokážu to číst,“ prohlásil zpěvák pro deník The Sun. „Vždy když se na něj připojím, vidím jen lidi chovající se hrubě. Jeden komentář vám dokáže zničit celý den, a proto jsem odešel.“

Sheeran má v současnosti 19 milionů followerů, kterým slibuje, že na Twitter budou nadále sdíleny jeho posty z instagramového účtu a oficiální oznámení. Na svém účtu však již osobně nebude zainteresovaný.


Řada tweetů označuje Sheerana za zrzavého žebráka.

Při pohledu na některé komentáře, nadávající Sheeranovi do „zrzavého žebráka“, se není čemu divit.

Sheeran se kromě urážek brání i nařčení, že ve svých živých vystoupeních používá playback. To však zpěvák odmítá, když vysvětluje, že při svém vystoupení používá takzvaný „looper“, pedál, který mu umožňuje nahrát zpěv a poté ho do živého vystoupení pouštět, aby vytvořil vrstevnatější projev jako v případě hraného alba.

Ed Sheeran nicméně není jedinou hvězdou, která se vzdala působení na sociálních sítích, nazdory řadě pozitivních ohlasů od fanoušků. V minulosti se odpojili například Miley Cyrus, komik Stephen Fry či režisér hitu Avengers Joss Whedon.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek