KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
nazory

V Evropě nastupuje nová totalita: Levicový liberalismus a šaría

Ti stejní lidé napadají ostatní za homofobii a za nerovnoprávnost žen, ale zároveň i za islamofobii. Ale lidé, vždyť vy si musíte vybrat. Buď jsi homofob, anebo jsi islámofob. Nemůžeš současně být obojím. Neboť pokud jsi pro to, abychom gaye nezabíjeli (podle práva šaría mají trest smrti), aby ženy měly rovnoprávnost, tak jsi nevyhnutelně proti islámu. Jednoznačně jsi proti islámu – čili jsi islámofob.  A pokud nejsi islámofob, tak jsi proti gayům a proti ženám. To se logicky vylučuje. Ale nyní jedno hnutí a ti stejní lidé hlásají současně obě tyto věci. Co z toho vyplývá?

...

No že ztratili rozum a patří na psychiatrii? Ne, vyplývá z toho taková jedna politická věc – musíme konečně pochopit, že těmto lidem vůbec nejde o ženy, o gaye, o menšiny ani o nic podobného. Jde jim pouze a jenom o moc. A onen levicově-liberálně-menšinový systém si menšinu bere jako nástroj, v jehož jméně se chce dostat k moci a nastolit totalitní vládu vůči ostatním – jakože ve jménu lidskosti.

Jakoukoliv menšinu (je úplně jedno, jaká – zelenoocí, jiné pohlaví, takoví, onací) chtějí zneužít a vytvořit z ní oběť, aby se mohli objevit, jakože za účelem její ochrany. A ve jménu této ochrany vytvoří nové zákony postavené a volně interpretované proti každému, kdo jim může klást odpor (údajní islámofobové, homofobové, xenofobové atd.). Toto je čistá podstata. Čili oni si své ambice a svou touhu po moci de facto realizují na úkor celku, na úkor toho, že potopí celou evropskou kulturu.

Je ale potřeba uvědomit si, že to všechno jsou nám blízcí lidé. Jsou totiž plodem celého toho duchovního zmatku Evropy a západní civilizace, díky kterému jsme se stali pomatenými, bláznivými a blbými – prostě jsme duchovně zblbli. Jen díky takovým podmínkám bylo možné, aby ideologie tohoto druhu vůbec spatřila světlo světa. Jde o úpadek schopnosti myslet.

Ani genderová politika není žádnou filozofií, ale ideologií, kterou vůbec nezajímá realita. Její vyznavači jsou političtí korektoři. Nehledají pravdu, jsou jen vyškolení vtloukáním do hlavy jako svého času politruci. Je jim úplně jedno, že to nesouhlasí s realitou, se svými protivníky se totiž ani nebaví, jen je pomocí nálepky automaticky deklasují – jsi xenofob, takový fob, onaký fob. Neexistuje zde žádná argumentace, jde jednoduše o drzé sprostosti. Kdo chce psa bíti, vždycky si hůl najde. A nyní jsou tou holí „práva menšin“. Už to pomalu začíná být až groteskní, co všechno je dneska menšina a ve jméně čeho všeho můžeme ty druhé onou holí bíti.

To jsou ty paradoxy života – že vlastně antifašističtí bojovníci jsou v současnosti největším důvodem fašizace Evropy. Jen kvůli nim rostou všechny ty radikální neonacistické strany, protože oni nám hovoří o právech a vnucují nám evidentní nespravedlnosti, což musí logicky vyvolat hněv u každého čestného člověka. Feministky jsou dnes zase příčinou násilí na ženách. Všichni ti zapřísáhlí ochránci žen, kterým jde údajně jen o rovnoprávnost, vytvoří kvótu, díky které má žena de facto nadprávo. A tak na místo, kam by ji za normálních okolností nepřijali, ji přijmout musí, protože na základě kvót musí přijmout nějaké ženy. Takže vlastně podniku i proti jeho vůli vnutí, že musí dělat něco, co by jinak nedělal a co nechce. Tím, že je feminismus takto tlačen násilím až do pozitivní diskriminace, do nadpráva, je pak opět logicky vyprovokován hněv všech, kdo se cítí být ukřivdění. Mohl být přijatý někdo jiný, kdo má lepší předpoklady. Takto to tedy je – feministky jsou příčinnou hněvu vůči ženám a antifašisti jsou příčinnou vzestupu fašismu. Proto se dnes tolik věcí zdá být zcela na hlavu – protože za každou cenu tlačíme polopravdy násilím jeden proti druhému.

Je přece jedno, o jaké jde náboženství, jestli je někdo barevný, nebo ne. Vždycky by na prvním místě měla být mravní podstata jedince. Když máš dobrou vůli a chceš být čestný, jsi můj bratr – to je to pravé náboženství. Může jít klidně i o muslima, může jít o gaye, o černocha. Ať přijde, ať je tady, ať je přijat a dostane občanství. Budu ho mít za kamaráda raději než nějakého bílého křesťanského heterosexuála, který není čestný člověk. Toto je ta podstata.

Já nejsem xenofob, ale toto je drzost, to je to svinstvo, které rozbíjí (a rozbije) společnost. Že mně tito levicoví liberálové řeknou, že já jsem xenofob a nevím co. Já se ale ozývám jen tehdy, pokud ten člověk dle mého soudu koná zlo (a opět, je mi jedno, jaké barvy má oči, vlasy, nebo pokožku). A nyní se děje to, že úřady začínají šikanovat nás jako původní Evropany. Jsme trestaní, dostáváme pokuty, jdeme do vězení a musíme trpět ve jménu podřizování se islámu. Vám manželku napadne nějaký pouliční migrant – ale výstup je, že vaše manželka nemá vyvolávat konflikt tím, že nebyla zahalená a že měla voňavku.

Platí už v Evropě šaría? Posuďte sami:

Rakušanka Elisabeth Sabaditsch-Wolff řekla holý fakt, který si každý může najít v Koránu – 50lety Mohamed si vzal 6letou Áišu, svou nejoblíbenější manželku. Jediné, co fakticky podotknula, byla skutečnost, že podle našich zákonů jde o pedofilii, tedy trestný čin (samozřejmě se to odehrálo geograficky zcela jinde a ne dnes, ale v 7. století, ale bylo to myšleno v kontextu dneška). Šaria ale říká, že nikdo nesmí urazit Mohameda. V té chvíli viník vypadává z jakékoliv právní ochrany a jakýkoliv muslim ho může na základě fatvy zabít. Žádný soud už poté není, jde jen o to, kdo viníka dopadne první. Co na to řekl rakouský soud, tedy de facto soud spadající pod EU? Nechránil práva této ženy, která nevyjádřila dokonce ani žádný pobuřující názor, ale fakt. Místo toho jí udělil trest.

Zdroj: The Brussels Journal

Dánský politik Jesper Langballe zase dostal pokutu 5000 dánských korun (zhruba 18 000 Kč) za to, že řekl, že vraždy ze cti a sexuální zneužívání v muslimských rodinách existují. Podle dánského zákona je v takovém případě jedno, zda je tvrzení pravdivé, či nikoliv. Záleží jen na tom, zda se někdo cítí být uražen. A Langballe svým výrokem údajně veřejně urazil a zostudil muslimy.

Zdroj: Volokh / Europe News

Na Sicílii dostaly dvě dívky dohromady pokutu v přepočtu 170 000 Kč za to, že byly na soukromé pláži u hotelu oblečeny – a teď se podržte – v bikinách. Neboli měly na sobě to, co je v Itálii u žen považováno za zcela běžné plážové oblečení. Problémem ale bylo, že stejnou pláž s nimi sdíleli prominentní návštěvníci ze Saúdské Arábie. Ti si na ženy stěžovali a vše skončilo až u soudu, kde byly ženy odsouzeny na základě zákona, který doslova potírá „obscénní chování“ a chování, které lze na základě „zdravého rozumu“ považovat za „urážku slušnosti“.

Zdroj: Jewsnews / Quotidiano Giovani

Třiašedesátiletý rakouský důchodce Helmut Griese, který žije v sousedství mešity, si také dovolil moc. Zatímco mu islámský muezzin pětkrát denně pod oknem svolával muslimy z minaretu k modlitbě, rozhodl se Griese ukázat, že je Rakušan v Rakousku a začal jódlovat rakouské národní písničky. Muslimové jej následně udali s odůvodněním, že svým jódlováním údajně zesměšňoval a rušil jejich posvátné svolávání k modlitbě. Rakouský soud dal muslimům za pravdu a muži udělil pokutu 800 euro (více než 21 000 Kč). Jinými slovy – podle rakouského soudu je „zpívání“ pro muslimy urážející.

Zdroj: Al Arabiya / Telegraph

Paul Weston (takový britský Gert Wilders) byl jednoho dne během své předvolební kampaně zatčen za to, že na náměstí četl projev o evropské kultuře a jiných kulturách (mimo jiné té muslimské). Policie jej zatkla, neboť šlo podle jejího soudu o očividně rasistický a islamofobní projev. Po jeho zatčení ovšem vyplynula na povrch zajímavá věc - Weston nedělal nic jiného, než že předčítal z knihy Winstona Churchilla o jeho názorech na islám. Co z toho vyplývá? Británie se za posledních 50-60 let tak změnila, že Churchill (zachránce Británie a člověk, který zburcoval lid a Británii úspěšně provedl druhou světovou válkou) nyní podle všeho patří do vězení.

Zdroj: Telegraph / DailyMail

Proč se loni na začátku roku všichni tvářili, že jsou tak strašně šokováni tím, co se během Silvestra odehrálo v Kolíně? Kolik lidí celé roky předtím neustále a bez přestání naléhalo na politiky, aby obyvatelstvu nelhali s varováním, že jakmile se všechny ty lži dostanou na veřejnost, lidé se rozzuří nejen na ně, ale i na menšiny. 

Politici byli opakovaně, zas a znovu varování, že jakmile toto lhaní bude odhaleno, způsobí rozvrat a lidé se budou modlit, aby Hitler vstal z hrobu. Stovky přepadení za jedinou noc už nedokázaly ututlat ani policisté, ani provládní media a dnes už je nenávist, vzestup radikální pravice a neonacismus realitou.

Čemu se divíme? Vše, o čem už dnes víme, se v Evropě děje již celou dekádu, jenom se o tom dříve nemohlo mluvit.

V roce 1975 švédský parlament rozhodl, že Švédsko se stane multikulturní zemí. Během následujících 40 let (tedy do roku 2015) stoupl počet násilných trestných činů o 300 % a počet znásilnění o 1,472 % (tedy téměř PATNÁCTINÁSOBNĚ). Švédsko bylo v roce 2015 v celosvětovém žebříčku počtu znásilnění DRUHÉ – překonalo jej jen jihoafrické Lesotho. O tom, kdo má tento raketový růst znásilnění na svědomí, se oficiálně nesmí mluvit, jsou to prý „nějací muži“. Pokud žijete v určitých oblastech Švédska, náhle se ocitnete v situaci, kdy vaše dcera nemůže jít sama do školy. Protože prakticky každou její spolužačku už někdo sexuálně obtěžoval nebo znásilnil.

Zdroj: Gatestone Institute

Když si člověk přečte všechny tyto a mnoho dalších případů, které z pohledu selského rozumu postrádají smysl, jeho reakce je jasná – začne se bát a dostane vztek. Situace se očividně radikálně mění, do útlaku se nedostávají jen křesťané, ale i židé.

Evropa již de facto dávno přiznala svou porážku, když europoslanci židům v Holandsku, Belgii a Skandinávii svými činy (nebo spíš nečiny) vlastně řekli: „Páni židé, bohužel situace je taková. Nejlépe uděláte, když se odstěhujete pryč, protože židy muslimové nenávidí nejvíc. Takže pokud nechcete přestoupit na islám, odstěhujte se.“ A to také židé aktuálně dělají: Huffington Post / CNN / Time / Guardian 

To je aktuální situace. My v České republice jsme to zatím nezažili, pro země na západ od nás už jde o realitu.

Starý Řím upadl tehdy, když jeho civilizace hodnotově tak vyprahla, že de facto spáchala absurdní kulturní sebelikvidaci. Zda se historie opakuje, to již nechám na vašem vlastním úsudku.


Autor: Petr Foukal

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek