KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
vztahy

12 vlastností muže, který se neopouští

Pokud máte štěstí, podaří se vám aspoň jednou za život potkat muže, který doslova převrátí váš život vzhůru nohama. Vylepší váš život po všech stránkách a začnete se cítit jako opravdu šťastná osoba, které už nic dalšího nechybí. Připravit se na takové setkání dopředu nelze, když už se to ale stane, můžete se aspoň ujistit, že svého úžasného partnera již nikdy nenecháte odejít.

...

Hlavním cílem každého z nás by v životě mělo být nalezení své ideální „druhé poloviny“. Spřízněné duše, se kterou se budete vždy cítit, jako byste k sobě neoddělitelně patřili už od nepaměti. Jenže všichni jsme jen lidé, a tak se mezi námi najdou i takové ženy, které nemají problém svého vyvoleného poslat ve slabší chvilce k vodě. Pak ovšem svého rozhodnutí často až do konce života litují.

Proto pokud se vám podaří najít a získat muže, který v sobě bude spojovat těchto dvanáct vlastností, važte si jej, držte se jej a nedovolte mu odejít. Je totiž dost možné, že někoho podobného už nikdy v životě nepotkáte.

1. Je empatický

Žena většinou potřebuje, aby jí muž především naslouchal, ne aby jí organizoval celý život. Je ráda, když se muž zajímá o její život, touhy, přání, sny i práci, umí se vcítit do jejích pocitů a když jí dokáže být oporou.

2. Je galantní

Galantnost je ozdobou muže, kterou žena dokáže ocenit. Pokud muž ženě přidrží dveře nebo jí pomůže do kabátu, jde tím správným směrem. Ženy chtějí být hýčkány a chtějí cítit, že si jich muž váží. Proto se málokterá vzdá svého vždy galantního partnera.

3. Má smysl pro humor

Žena vždy ocení, když muž oplývá smyslem pro humor, ať už v soukromí, nebo ve společnosti. Jeho humor má však být laskavý a inteligentní.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ: 12 vlastností ženy, která se neopouští

4. Je charakterní

Žena očekává od muže, že bude přiměřeně sebevědomý, bude se umět rychle rozhodnout, bude průbojný, ale zároveň si vždy uchová svůj charakter.

5. Má co říci

Muž, který má co říci o širokém spektru zajímavých témat a dokáže nadchnout, je vždy pro ženu přitažlivý. Zároveň to leccos naznačuje o jeho energičnosti, schopnostech a inteligenci.

6. Je vnímavý k ženiným potřebám

Jako každý, i žena má své potřeby. Vnímaví muži, kteří svým ženám na očích vidí, co jim chybí a co potřebují, jsou ceněni nad zlato. Dokáží totiž bez zaváhání dělat kompromisy a investovat svou energii i čas do toho, aby se jejich drahá polovička cítila lépe.

7. Vytváří pocit bezpečí

Říká se, že základem každého úspěšného vztahu je vzájemný pocit bezpečí obou partnerů. Když se v objetí svého muže cítíte v bezpečí, víte, že mu můžete bezmezně důvěřovat a on tady pro vás vždy bude.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ: 7 vlastností ženy, kterou jednoho dne opustíte

8. Je komunikativní

Pokud muž dokáže s ženou hovořit na nejrůznější témata, má velké plus. Když se se svým partnerem nemáte problém zapovídat tak, že čas letí jako zběsilý a celé hodiny se náhle zdají jako pár minut, víte, že jste našli svou spřízněnou duši.

9. Umí vařit

Muž, který se umí výborně otáčet v kuchyni, je vždy mnohem atraktivnější. Ženy si jsou vědomy toho, že vaření bylo odjakživa jejich doménou, takže výbornou večeři od svého šikovného partnera dokáží o to víc ocenit.

10. Umí tančit

Tanec byl pro ženy odjakživa formou předehry. Odehrává se při něm celá řada emocí a doteků, které vysílají jasné podvědomé signály. Pokud galantní muž umí navíc výborně tančit a ženu na parketu bez problémů vést, bude se s ním velmi pravděpodobně cítit jako v nebi.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ: 13 způsobů, jak někoho dostat z hlavy

11. Má vyřešenu minulost

Ženy jsou velmi vnímavé na situace, kdy se muž v rozhovoru s nimi vrací ke svým minulým známostem nebo dokonce srovnává nynější partnerku s expřítelkyní. A ještě vnímavější jsou na situace, kdy se taková bývalá partnerka stále v jejich životě pohybuje. Muž, se kterým chcete strávit život, má vždy svou minulost vyřešenou a jakékoliv ozvěny z minulosti vždy ignoruje.

12. Nelže

Vlastnost, kterou ocení asi každý. U svého muže ovšem víc než u koho jiného ženě imponuje, pokud je vždy čestný, umí se ke všemu postavit jako chlap a neschovává se za lži a výmluvy.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (35 příspěvků)

Komentáře (35)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek
Jooo, takového snad jednou opravdu potkám. Hlavně, aby měl body 1, 6 a 12.
já znám jednoho a ten splňuje 11 bodů z 12 takže asi mám jasno no :D :D
Jednička je přesná ... každý chlap má chuť všem kolem sebe (včetně své ženy) jenom neustále radit, co by měla dělat jinak a lépe. Jen málokterý ale chápe, že žena vlastně o žádnou radu nestojí a hledá jen někoho, kdo ji vyslechne a tím ji dá najevo, že mu není jedno.
Jinými slovy jste právě řekla, že naopak pro ženu bod jedna neplatí, protože názor partnera je jí ukradený a chce dělat vše po svém...
Takového mám! A nic mu nechybí! Miluju tě Brouku!!!
Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že takoví muži dooprady existují. Možná někteří z nich neumí vařit/tančit, ale rozhodně jsou ochotni se tyto věci dodatečně doučit, aby partnerku mohli překvapit :). Ale faktem taky je, že takového chlapa potkají i ty šťastnější z nás pouze jednou za život, takže pokud si ho neudrží, většinou už pak mají smůlu :-/.
Pokud si ho neudrží, tak si ho prostě nezasloužily, ale platí to i naopak.
Hezky napsáno
Krásně napsáno, to se musí nechat. A však milé dívky a ženy je potřeba mít stejné cnosti, které má mít ideální partner. Aneb chovejte se jako princezny, protože pro kr"vy jsou tu jen voli :D
Každá žena by chtěla chlapce, který splňuje body 1-12. Problém je v tom, že takový chlapec už chlapce má.
Tak chtěl bych vědět kde dělám chybu nebo to není ve mě??? :-(
Uz predem jsem vedel jak na tom budu. Mam vsech 12 bodu ! Mile damy rikejte mi pan dokonaly.
Ehm..prosim..a kde jsou tito muži ? :-D ozelim tanec a vareni :-D Uz by mohl prijit :-)
Jednoho takového mám doma :) Sice neplní každý bod na 100%, ale je asi jeden z posledních.
Ono je to taky nejen o tom, co kdo hledá, ale rovněž co dává. Když bude mít žena partnera, jenž jí pořád empaticky naslouchá, tak ho nakonec vykopne, protože jí přijde nudný a nezábavný, nijaký.
Když má chlap z 6 bodů 100%, ze 2 bodů 85% a ze dvou bodů tak 70 % a k tomu je slušný a hodný, pak má smůlu, ale asi jak u které ..... v dnešní době ..... a to už mám nějaké zkušenosti za sebou ...... včera jsem dostal vale a 4 dny před tím mne měla ještě moc ráda ...... no, život jde dál :-)
asi si sem dám inzerát rovnou...... * 10. se dá naučit / 11. v řešení
Já si myslím, že splňuji všech 12 bodů a přesto mě každá opustí
Noo to je fakt štěstí někoho takového potkat.Narodil se někdy takový? Hlavně bod 12 splňuje málokterý jak zjistuji.
Ona ho splňuje i málokterá žena. Dnešní doba je plná lží a přetvářek :-(
Presne takoveho mam doma a nevymenila bych za nic na svete!
Ono takoví existují ale ženské to asi nevidí nebo nechtějí vidět!!
Je to smutné, ale ženské si někdy potřebují prvně pořádně "nabít pusu" , projít si nějakými nepěknými věcmi (slušně řečeno) a vymáchat se v tom, aby si začaly víc všímat takových vlastností a vážit si toho. Bohužel vlastní zkušenost. :/
Takoveho mam diky Bohu doma...
Myslim ze moderni zeny pritahuji lumpove a grazlove
Sněme dál, dámy :D
Ona by kazda chtela uzasnyho chlapa, s vlastnostma jako jsou zde popsane. Troufl bych si rici, ze je mam vsechny. Ne kazdou na 100%, ale mam. Jenze ono mile damy taky zalezi, jak se chovate vy. Ke slecne, ktera na me budu neustale protivna, neustale bude mit se vsim problem a za kazdou hadku budu moct ja, se ja podle jejich predstav chovat nebudu. Podobne jako v mem poslednim vztahu. Ono vztah neni jen o tom brat, ale i davat. A podle clanku tomuto podobnych, mi prijde, ze zeny a divky by chteli asi spis jen brat.
Skoda ze dneska chlap se vsemi 12ti body je maximalne tak kamarad :)
A ja myslel, že holky vždy najdou zm*dá, který nemá ani jednu vlastnost, natož alespoň polovinu, ať stále můžou řešit telenovely. :-D
Tak nevím jestli se vyřešená minulost projevuje tím, že se o ní nemluví :D Samozřejmě pokud někdo tvrdí, bývalá mě podvedla a teď se bojím věřit, tak to vyřešené nemá. Na druhou stranu můj muž se občas s bývalíma potká, občas si napíší a občas přijde nějaké téma na které reaguje když jsem byl s tou a tou tak jsme neco něco... A příjemné to samozřejmě není, nebo alespoň ze začátku, ale ignorace minulosti není řešení. Prostě se to stalo a je třeba to tak brát. Naopak, když se náhodou potkám na nějaké akci s bývalým a on mě ignoruje, pak je to pro mě jen potvrzení, že to bylo nadmíru správné rozhodnutí, tohle dělá jenom slaboch, co se k realitě neumí postavit čelem. Taky si nemyslím, že je pro ženy vhodný muž - udělám co jí na očích vidím. Tedy aby pak nesklouznul do kategorie hodný blbec. Myslím, že každý má skony tak trochu využívat dobroty druhých a ženské umí být pěkně vyčůrané :) Je dobré, když si chlap občas dupne a usměrní tok přehnaných přání, zbytečně utrácených peněz nebo momentální lenosti a pohodlnosti...
TAk takový uurčitě neexistuje. Už když jsem přecetla bod 1. ...celkem vtipný, jak si chlapy v komentarich věří. Chlapsky ego je fakt neskutecny
myslím, že přítel splňuje všechny body - proto jsem si ho taky vybrala a jsem si vědoma toho, jaký v něm mám poklad <3
Moje přítelkyně přesně takového potkala.
Mnohem lepšího. :-) Ale nakonec jsem si stejně vzala tebe :-P
úplně mi hoří uši (oči, vlastně :D )