KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zdravi

Tenhle mladý bodybuilder vypadá jako klon Arnolda Schwarzeneggera

Stýská se vám po mladém Arnoldovi Schwarzeneggerovi a jeho obdivuhodných svalech? Mladý ruský bodybuilder, který na Instagramu vystupuje pod přezdívkou Russian Oak (Ruský dub), se nebojí srovnávat své svaly právě s těmi, kterými se v mládí chlubil Terminátor.

...

Anton Ryskin, jednadvacetiletý bodybuilder z Moskvy, si dokonce zvolil přezdívku Russian Oak, údajně na počest Arnieho přezdívky Austrian Oak (Rakouský dub).

Tady je pár snímků z Instagramu mladého Rusa, posuďte sami:


Antonovi kritici nejčastěji argumentují, že do Arnoldovy formy mu ještě chybí nabrat nějakou tu svalovou hmotu.


I ti největší skeptici ale přiznávají, že co se týče genetiky, typu postavy i obličejových rysů, má Anton s legendou Schwarzeneggerem mnoho společného.


Anton se na svých fotografiích často snaží napodobovat známé Schwarzeneggerovy fotografie. Pro tyto účely si dokonce pořídil i známé Arnieho tílko Gold's Gym.


Antonův vzhled mu již vysloužil nemalou pozornost. V ruské televizi už si také zahrál v jedné reklamě, kde představoval koho jiného než Terminátora. Antonovi fanoušci (překvapivě nejen z řad dívek a žen) často v komentářích u jeho fotografií na Instagramu naznačují, že by si jednoho dne snad mohl stejně jako jeho vzor zahrát slavnou postavu Terminátora i ve filmu.

Podoba mladého Rusa a Arnieho už upoutala pozornost u několika známých osobností. Na svém Facebooku už Antonovy fotografie sdílel například Mike Tyson nebo C.T. Fletcher.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek