KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

10 nejlepších halloweenských žertů, které vás zaručeně vystraší

I když se v našich končinách Halloween tradičně neslaví, můžeme se pobavit na účet těch, kteří se každoročně v tento den stávají obětí strašidelných žertíků. Vtipálci z anglosaských zemí vymýšlí mnoho způsobů, jak své přátele a známé vyděsit a zároveň pobavit. Podívejte se na ty nejlepší strašidelné nachytávky, které vystrašily nejedno dítě či dospělého. 

...

1. Psaní na zrcadlo

Zamlžené zrcadlo v koupelně už někdy určitě zlákalo i některé z vás k tomu, abyste na něj něco nakreslili nebo napsali vzkaz. Ale že byste tím někoho vystrašili? Vynalézaví vtipálci našli způsob, jak udělat z nápisu na zrcadle něco opravdu děsivého. Když se totiž k nápisu použije kousek mýdla, jehož vrchní vrstva se následně smaže pomocí papírových utěrek, nápis se pak náhle objeví, jakmile se zrcadlo zapaří. Můžete to zkusit i doma, napište například „vím, co jsi udělal,“ nebo „sleduji tě“ a uvidíte, že bude celý trik působit opravdu děsivě.

Pro zhlédnutí Gifu klikněte na obrázek:


2. Předstírání neživé věci

Sochy, krejčovské panny či různé figuríny mohou být skvělou součástí halloweenského žertu. Stačí jen dokonalé maskování, místo a z nehybného předmětu se může rázem stát až moc živá bytost. Nechte nachytanou osobu přijít až k sobě a pak na ni promluvte nebo na ni vyskočte.

Pro zhlédnutí Gifu klikněte na obrázek:


3. Naložená hlava

Tento vtípek je opravdu velice efektivní a v anglosaských zemích už nejspíš opravdu zdomácněl. Připravit jej je sice trochu pracnější, ale výsledek stojí za to. Podstatou je fotka obličeje, ideálně trochu zdeformovaného, aby vypadal, jako když se tiskne na sklo. Fotografie se následně vytiskne a vloží do sklenice s barvenou tekutinou. K obarvení obyčejné vody postačí potravinářské barvivo, efektivní je například zelená barva. Sklenici pak stačí umístit v lednici a čekat na hladové hosty.

Pro zhlédnutí Gifu klikněte na obrázek:


4. Strašidelné křeslo

Dalším oblíbeným vtípkem anglosaských šprýmařů je „oživlé křeslo“. Pozvěte si na návštěvu někoho, koho chcete vystrašit a usaďte jej do křesla. To však nesmí jen tak ledajaké. Pod matrace a polštáře stačí schovat vašeho kumpána, který může případného návštěvníka nečekaně polechtat nebo na něj promluvit. Leknutí zaručeno.

Pro zhlédnutí Gifu klikněte na obrázek:


5. Useknutý prst

I tento žertík patří mezi velice oblíbené. Zakrvácená ruka a prst válející se na podlaze nenechá vaše přátele či rodiče jen tak v klidu. Na internetu je spousta návodů, jak si falešný prst vytvořit, stačí si jen vybrat.

6. Had

Zvířata, kterých se bojíme, nebo která jsou nám nepříjemná, patří mezi nejoblíbenější nástroje halloweenských vtipálků. Jedním z těchto zvířat je had. v obchodech dnes nalezneme spoustu jejich gumových kopií, které když se připevní na nějaký provázek, dokážou působit jako živí.  

7. Lákavé jablíčko

V anglosaských zemích je velice oblíbenou pochoutkou jablko v čokoládě či karamelu, u nás na něj můžete narazit například na poutích. Pohostěte tedy své hosty něčím, co v životě dozajista ještě neochutnali. Vše, co vám k tomu stačí, je cibule a čokoládová poleva. Najděte takovou cibuli, která nejvíce odpovídá tvaru jablka, napíchněte ji na špejli a polijte čokoládou. Můžete přidat i nějaké barevné zdobení, aby „jablíčko“ vypadalo co nejlákavěji. Pak už jen sledujte překvapený výraz strávníka.

Pro zhlédnutí Gifu klikněte na obrázek:


8. Přísná ruka

K halloweenským oslavám patří spousta strašidelné dekorace - pavučiny, kostry, pavouci…Jelikož děti chodí v anglosaských zemích o Halloweenu koledovat sladkosti, vždy je třeba mít připraven dostatek bonbónů. Pokud si tedy zdejší obyvatelé chtějí bonbóny pro koledníky ochránit před svou rodinou a přáteli, mohou si vzít na pomoc speciální strašidelnou ruku,která chňapne po každém, kdo si zatouží z misky plné sladkostí něco vzít.

Pro zhlédnutí Gifu klikněte na obrázek:


9. Falešný pavouk

A jsme zase u zvířat. Vedle hada je pavouk tím nejčastějším zvířetem, kterým se lidé navzájem straší. A čím větší, tím lepší. Pokud chcete vystrašit například svého partnera, narafičte pavouka na nějaké vyvýšené místo, přivažte jej na provázek a pak si jakoby nic sedněte k televizi. Nedejte na sobě nic znát, vyčkejte a v pravý okamžik zatáhněte za provázek. Pavouk, který skočí vašemu partnerovi či partnerce do klína, určitě dokáže pořádně vystrašit.

Pro zhlédnutí Gifu klikněte na obrázek:


10. Strašidelná panenka

Autoři halloweenských vtípků se často inspirují v hororové tvorbě, kde mají své neoddiskutovatelné místo i strašidelné panenky. Takovou si můžete vytvořit i sami, stačí ji trochu přimalovat obličej, obléct do zakrvaveného oblečku a nastražit ji například do postele. Tam už udělá své…

Pro zhlédnutí Gifu klikněte na obrázek:Autor: ElS

Zdroj: Bustle/Little Things


ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek