KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

10 nejpřitažlivějších typů mužů

Říká se, že hodné holky mají rády špatné muže. Je to něco jako přírodní zákon. Vybrali jsme 10 typů mužů, kteří přitahují nejvíce žen. Patříte mezi ně?

...

Pohádkář

Geniální lhář a kecal. Nikdy si u něho nemůžete být jistá tím, zda zrovna mluví pravdu nebo si vymýšlí. Ani jeho nejbližší přátelé to nedokážou vždy poznat.

Když ho odhalíte, přijde s další historkou, ještě komplikovanější. Proč to dělá? Nemusí za tím být žádný zlý úmysl. Je to zajímavé, tak žít. Zajímavé to je i pro jeho dívku.

Lovec

Lamač ženských srdcí. Ženy jsou pro něj koníčkem, je to pro něj lov. Pomalu sleduje oběť, přiblíží se a dostane ji jedinou přesně vypočítanou akcí. Nemine. Věřit takovému muži je hloupost. Zkroťte hormony a odejděte.

Hledač dobrodružství

Dnes je tu, zítra jinde. Věčně na cestách, chvíli nepostojí. S takovým mužem je nemožné zažít nudu, zná ta nejlepší místa, má miliony přátel a miliardy originálních nápadů. Něco ho napadne a v tu chvíli je připraven sbalit si a vyrazit. Je s ním sice zábava, ale na takového člověka se nemůžete spolehnout.


Poučovač

Všechno ví, všechno zná. Má přehled. Může toho hodně naučit. Často je to muž vzdělaný, učený. Svými názory si je neochvějně jist. Podle tohoto muže existují jen dva pohledy na věc: ten jeho a ten chybný. Je na vás, jaký pohled si vyberete vy…

Alfa samec

Rád se vychloubá, jeho záliby bývají obyčejně klasicky mužské povahy: auta, sport, elektronika. Je ztělesněním mužnosti, působí mírně agresivně a nechybí mu ctižádost. Netoleruje žádný útok na svou osobu nebo na osoby jemu blízké. Charakterizuje ho odvaha a síla.

Pokud chcete takového muže za partnera, budete muset skousnout různé mužské „kvality“ jako je nepozornost a nevšímavost. Před ním bude muset chodit po špičkách. Přinejmenším před jeho přáteli.


Nerozhodný

Zprvu se zdá, že by to mohl být ideální partner: je sympatický, milý, něžný, plný porozumění. Nosí vám dárky, je pohledný, skvěle se s ním bavíte. Jenže se vyskytne jedno velké ALE. Ne a ne se rozhoupat.

Chlap, kterého je vám tak trochu líto

Je to hodný chlap, ale život k němu nebyl fér, je osamělý, nemá nikoho, kdo by mu rozuměl, okolnosti hrají proti němu. Pravděpodobně měl těžké dětství a komplikované dospívání. Traumata jsou v něm hluboce zakořeněna. Z toho má spousta žen slzy v očích, touží muže obejmout, hýčkat ho, snést mu třeba modré z nebe, jen aby mu maličko pomohly.


Robot

Úspěšný ve své kariéře i ve svém životě. Na co sáhne, to se mu povede. Přitahuje ženy jako magnet, ale v jeho srdci bývá místo jen pro jednu.

Je zvyklý mít vždy vše pod kontrolou. Vše má dopodrobna promyšleno a naplánováno, snaží se o vás, uhání vás. Zavolá vám a oznámí vám, kdy se sejdete, kam půjdete, jak dlouho spolu budete. Jakmile ale vezmete věci do svých rukou a začnete jeho plány měnit, vezme nohy na ramena.

Narcis

Je na sebe neobyčejně pyšný za všech okolností. Je se sebou tak spokojený, až vás to začne znepokojovat. Kam až to zajde? Nemusí být až tak špatnou partií. Jen se někdy zdá, že má větší zájem o svůj odraz v zrcadle než o vás a váš vztah.


Maniak

Je úplně jiný než všichni ostatní. Vymyká se ať už svými klady nebo svými zápory. Každopádně je jedinečný a to ženy přitahuje.  Jsou pro něho typická spontánní rozhodnutí. Můžete od něho čekat neočekávané příchody, překvapivé nápady, návštěvy pro veřejnost uzavřených míst. Žádný zákaz pro něho není zákazem, žádný zákon zákonem.

Ovšem někdy můžete později zjistit, že to, co se zdálo jako dokonale spontánní jednání, bylo ve skutečnosti předem naplánované. Je to prostě maniak, který dělá šílené věci.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek