KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

10 typů žen, od kterých muži dříve nebo později utečou

Většina žen touží po krásné svatbě a šťastném životě jako z pohádky. Některým ale jako by nebylo souzeno narazit na muže, který by to s nimi myslel vážně a požádal je o ruku. Každý je nakonec opustí. Možná není chyba v mužích. Tohle je 10 typů žen, od kterých muži utíkají.

...

Herečka

Jak ji poznat: Tahle žena má jistý šmrnc, ale také spoustu tajemství a teatrálnosti. Vždycky chce být jiná než ostatní. Působí výjimečně. Před svým vyvoleným hraje roli neobyčejné dívky a muž ji za to zprvu obdivuje a miluje.

Proč muž uteče: Žádnému muži nebude dlouhodobě vyhovovat neustálé podivné a nadměrně výstřední chování. Dříve či později přijde chvíle, kdy muži dojde, že žena hraje jakési podivné hry, jejichž význam a pravidla zná jen ona sama.

Co s tím? Nepřehánějte. Ve všem je dobré znát svou míru. Buďte upřímná a nesnažte se za každou cenu odlišit od ostatních. Nebojte se, že budete působit příliš obyčejně. Ten, kdo vás miluje, ve vás něco jedinečného jistě sám objeví. Něco, co jste třeba ani sama o sobě nevěděla.


Tvůrčí typ

Jak ji poznat: Kreativita se u této ženy neprojevuje tvorbou uměleckých děl, malováním nebo zpěvem, ale svými projevy a náladovostí. Je pro ni typické měnit názory z minuty na minutu a neschopnost přijmout konečné rozhodnutí. Zároveň však potřebuje neustálý pocit porozumění ze strany svého vyvoleného.

Proč muž uteče: S takovou ženou člověk nikdy neví, co se bude dít další den. Nejistota udržuje mysl ve stavu permanentního stresu a úzkosti. Muž může mít dojem, že sám něco nezvládá. Ať tak či onak, nakonec zatouží po klidu.

Co s tím? Neházejte vinu za svou vlastní nerozhodnost na bedra muže. Kontrolujte své emoce a nálady. Jakmile se jednou rozhodnete, svého rozhodnutí se pevně držte.


Všeználek

Jak ji poznat: Tahle žena o všem racionálně přemýšlí. Ví, co muži chtějí. Pročetla knihy a možná dokonce absolvovala školení o tom, jak získat a udržet si muže. Ví všechno o psychologii vztahů a dokáže zpaměti citovat pravidla, jak šťastných vztahů dosáhnout. Taková žena může působit neemočně, roboticky.

Proč muž uteče: Žena, která svůj názor vždy opírá o slova jiných, expertů, autorů knih apod., působí dojmem, že není schopna utvářet si vlastní názory. Věci vlastně nechápe do hloubky, jen opakuje slova jiných. To u mužů způsobuje zmatek a jízlivost vůči takové dívce.

Co s tím? Chovejte se intuitivněji.  Rady psychologů a knih nám mohou poradit, když si sami nevíme rady, ale jako první bychom měli dát vždy na svůj vlastní pocit a na pocity partnera.


Mučednice

Jak ji poznat: Všechno je špatně. Těžký život, nedokonalá postava, špatná kariéra, dokonce i počasí stojí za houby. Má neustále špatnou náladu, chová se apaticky a depresivně. Svůj život se přitom nesnaží nijak změnit.

Proč muž uteče: Muži jsou od přírody ochránci, ne terapeuti. Když vidí dívku, která si neustále stěžuje na život a stále se tváří jako mučednice, má jediné přání – utéct dřív, než se tímhle pohledem na svět nakazí.

Co s tím? Každý z nás samozřejmě může zažít těžká životní období a smutek i deprese jsou tehdy pochopitelné. Ale neutápějte se ve smutku zbytečně. Snažte se na svět dívat optimističtěji. A nepřenášejte své špatné nálady na druhé.


Nevěsta

Jak ji poznat: Tahle žena je doslova posedlá svatbou a manželstvím. Jejím hlavním životním cílem je provdat se. Má vše promyšleno do poslední podrobnosti. K dokonalosti už schází poslední drobný detail: muž, který by si ji vzal.

Proč muž uteče: Nikdo nechce být pouhým detailem ve fantazii jiné osoby. Muž chce být pro ženu důležitý, ale pro tuhle ženu je důležitá svatba, nikoli on. Navíc ne každý muž je připraven na tak velký krok jako je manželství a nechce o něm ani slyšet. Může si pak připadat pod tlakem a na slovo „svatba“ dostávat doslova alergii. V takovém případě prostě raději uteče…

Co s tím? Život přece není jen o svatbě. Užívejte si toho, co přináší přítomnost.


Naprosto nezávislá

Jak ji poznat: Nezávislá žena nepotřebuje muže a dává to najevo. Osamělosti se nebojí. Objeví-li se vhodný partner, prima, báječné, ale kdyby na to přišlo, mohla by žít i sama. Z představy, že vidí muže každý den, se může cítit i vyčerpaně a nesvobodně. Když začíná vztah, začíná zároveň i pochybovat: Je tohle vážně to nejlepší? Nebylo by jí v budoucnu bez muže lépe?

Proč muž uteče: Muž se zprvu snaží být pro ženu tím nejlepším partnerem, ale po čase ho začne unavovat muset konkurovat neviditelnému a neexistujícímu protivníkovi – dokonalému muži. Proč zachraňovat vztah s někým, kdo neustále tvrdí, že je mu dobře i bez něho? K tomu člověk nemá motivaci. Proč to zbytečně natahovat? Skončeme to hned.

Co s tím? Nebojte se dávat najevo emoce. Pokud je pro vás muž důležitý, dejte mu to najevo. Ne na všechno musíte být v životě sama. Nebojte se pustit si k sobě někoho blíž a začít důvěřovat.


Ledová královna

Jak ji poznat: Pravý opak ženy posedlé svatbou. Je naprosto lhostejná, pokud se jí přestanete ozývat, v okamžiku na vás zapomene. Navázat s ní opět kontakt bývá těžké. Ve vztahu s ní leží všechna odpovědnosti na muži. To on musí udělat první krok k seznámení, to na něm spočívá tíha celého vztahu, to díky němu se vztah vyvíjí.

Proč muž uteče: Chladné chování způsobí, že muž začne pochybovat o své vlastní přitažlivosti. U téhle ženy si muž nemůže být ani jistý, zda o něho stojí anebo nestojí. A kdo by stál o někoho, kdo nestojí o něj?

Co s tím? Není nutné ani dobré muže uhánět a dusit ho svou láskou, ale projevovat lhostejnost také není správné.


Ztracená v rutině

Jak ji poznat: Tato žena nezná už nic jiného než každodenní rutinu. Domov, práce. V práci nenarazila na žádného slušného muže, šance, že narazí na vhodného muže cestou z práce domů nebo naopak, je dost mizivá. Když se už odhodlá vyrazit do klubu nebo do baru s kamarádkami, ukáže se, že tam není nikdo, kdo by hledal totéž, co ona.

Proč muž uteče: Rutina se projeví na výrazu a náladě každého člověka. Ztrácíme jiskru a životní elán. V očích máme smutek, pohybujeme se automaticky jako roboti. To nepůsobí přitažlivě. Mužům se líbí smích, elán, optimismus.

Co s tím? Najděte si něco, co vás baví, a rozbourejte rutinu. Nový koníček, sport nebo cokoli, na co se budete těšit. Pro začátek třeba jen změňte obvyklou trasu, kterou chodíte do práce. Nebo místo autobusem začněte jezdit na kole. Možná, že muže vašich snů potkáte jen o ulici dál…


Mamka

Jak ji poznat: Pečuje o svého muže, jako by mu chtěla nahradit matku. Dbá o to, aby měl vždy co na sebe, volá mu třikrát denně, aby se ujistila, že má vše, co potřebuje, jestli nemá hlad a jak se mu vede. Nutí muže jíst zdravě, poučuje ho o jeho nezdravých návycích.

Proč muž uteče: Každému stačí pouze jedna matka. Muž nepotřebuje mít v ženě chůvu a pečovatelku. Nechce být neustále pod dozorem a být i v dospělosti stále vychováván.

Co s tím? Chovejte se jako jeho žena a ne matka. Váš muž je svobodný, dospělý a svéprávný jedinec. Nedělejte z něho malého kluka.


Ničím zajímavá

Jak ji poznat: Žena, která nemá žádné specifické zájmy, žádné koníčky, žádné životní cíle. Neví, co by ráda zažila, co by ráda zkusila, čeho by v životě ráda dosáhla. Tyto ženy obvykle žijí životem svých mužů, svůj vlastní život ale nemají. Snaží se muže potěšit a udělají pro něho cokoli, i když ten to ani nevyžaduje.

Proč muž uteče: Do takové dívky se muž obvykle zamiluje poté, co si projde těžkým rozchodem. Tahle žena funguje jako dočasná náplast. Je starostlivá a zajímá se o něj. Jenomže zklamání přichází rychle. Muž se brzy začne nudit a žena se pro něho stává nezajímavou a fádní.

Co s tím? Žít jen pro druhého není dobré. Nevyplatí se to ani vám a neuspokojí to ani muže. Mějte svůj vlastní život a nepodřizujte se ve všem potřebám a přáním svého muže.

A co si myslíte vy? Dokázali byste s nějakou z těchto žen vydržet? A s jakými dalšími typy žen jste se setkali? 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (1 příspěvků)

Komentáře (1)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek
Dobrý den, chci se podělit o mé nádherné svědectví. Po dlouhých letech se ve vztahu ke Manželovi rozloučil se mnou, udělal jsem vše, co mu bylo možné vrátit, ale všechno bylo marné, chtěl jsem ho zpátky tak moc, protože jsem měl lásku pro něj jsem ho prosila se všemi, dělala jsem sliby, ale odmítl. Vysvětlil jsem mému příteli mému problému a navrhla, že bych měl spíše kontaktovat kouzelník, který by mi mohl pomoct vyrazit kouzlo, abych ho přivedl zpátky, ale já jsem ten typ, který nikdy nevěřil kouzlu, neměl jsem jinou možnost než to zkusit, já poslal e-mailem kouzelník a řekl mi, že není problém, že všechno bude v pořádku před třemi dny, že se můj ex vrátí ke mně před třemi dny, on dal kouzlo a překvapivě druhý den, to bylo asi ve čtvrtek. Můj ex mi volal, byl jsem tak překvapen, odpověděl jsem na volání a všechno, co řekl, bylo, že je tak líto, že se všechno, co se stalo, že chtěl, abych se k němu vrátil, že mě tak moc miluje. Byl jsem tak šťastný a šel k němu, a tak jsme začali znovu žít šťastně. Od té doby jsem dělal slib, že někdo, koho vím, že má vztah problém, bych pomohla takové osobě tím, že se na něj nebo ona jediný skutečný a silný kouzelník, který mi pomohl s mým vlastním problémem. e-mail: babawalewiseman01@gmail.com mu můžete poslat e-mail, pokud potřebujete jeho pomoc ve vašem vztahu nebo jiném případu. Love kouzla Vydělat dobré peníze nebo vyhrát loterii. Dosáhnout úspěchu v podnikání. Duchovní problémy. Vyhrajte soudní věc. Podívejte se na svého partnera života. Získejte dobře placenou práci. Získejte kontrolu nad svým manželstvím. Přijměte laskavost a získat přitažlivost od lidí. Získat zpět ztracené peníze. Uzdravujte všechny nemoci. jak léčitelná, tak neléčitelná. Vyřešíte problémy s těhotenstvím a žehnáte s dětmi atd. Kontaktujte tohoto skvělého muže, pokud máte nějaký problém s trvalým řešením přes babawalewiseman01@gmail.com WhatsApp: 2348129806153 Poděkuj mi později