KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

10 vlastností ideálního muže

Nikdo není dokonalý, to všichni víme. Jenže když se zamilujeme, najednou se nám ten druhý zdá nejúžasnější na světě. Jak čas běží, můžeme ale začít pochybovat. Je tohle ten pravý člověk pro společný život?

...

Následující seznam vám pomůže objektivně zhodnotit, nakolik je váš partner ideálním.

1) Nebojí se postavit potížím a řešit problémy

Takový muž nikdy jen planě netlachá a neslibuje, za takového muže mluví jeho činy. V těžkých chvílích je vždy připraven nabídnout vám své rameno, o které se můžete opřít.

2) Je schopný sám si uvařit

(A neumazat při tom celou vaši kuchyň a všechno nádobí.)

Muž, který vypadá silně a přitom umí vařit – perfektní kombinace! Takového muže si bude vážit každá moderní žena, a to dokonce i v případě, že to není žádný šéfkuchař. I kdyby si uměl jen nakrájet meloun – hlavní je, že se o sebe umí postarat.

3) Vždycky stojí při vás

A to dokonce i tehdy, když jste udělala vážnou chybu. Všichni děláme chyby. Když se nám to stane, očekáváme, že se nás partner zastane. I pokud se mýlíme. Měl by nás podpořit, ne nám chybu vyčítat (to svedeme samy).

4) Věnuje pozornost maličkostem

To neznamená, že by o vás musel vědět úplně všechno a pamatovat si každý detail (třeba jaké boty a jaké oblečení jste měla na prvním rande).

Nechá ale hrát vaši oblíbenou písničku, protože ví, že ji máte ráda. Ví, kolik cukru si dáváte do čaje.

5) Je moudrý, nejen chytrý

Je jistě skvělé mít po boku člověka, který se vyzná v jaderné fyzice, ale ještě lepší je mít někoho, kdo si dokáže poradit v každodenních situacích, s problémy běžného života. Pokud vám váš partner dokáže dát radu v osobních záležitostech, například tehdy, když jste rozhádaná se svou maminkou, máte velké štěstí.

6) Umí vás rozveselit

Když je vám zle, váš partner vždy ví, jak vám spravit náladu: ať už žertem, vyjádřením podpory nebo objetím. Udělá něco, po čem vám bude hned lépe.

7) Dokáže se vždycky dohodnout a najít kompromis

Vždy se umí dohodnout. I policistou, s opravářem, s plačící ženou. Dokonce si poradí i s vzteklým sousedem, který vám dupe nad hlavami.

8) Nepouští vás a vaše problémy z hlavy hned, jak se dostane z domu

Pro muže je obvykle těžké soustředit se na více věcí zároveň, ale milující muž neodsune vaše problémy na zítra, protože „teď nemá čas“.

9) Váží si vašeho názoru

Váš názor je pro něj důležitý. Partneři by si neměli být jen milenci, ale i věrnými rádci a pomocníky.

Samozřejmě nejde o to, aby byl partner pod pantoflem a pokaždé se řídil vašimi radami. Rozhodování by mělo probíhat vždy společně.

10) Pomáhá vám s domácími pracemi

Jestliže si vás partner váží a respektuje vás, nebude z vás dělat hospodyňku. Chápe, když jste unavené z práce, a bez váhání vám pomůže s úklidem, když ho o to poprosíte. Vždyť společnými silami práci dokončíte mnohem dříve a třeba vám tak zbude čas na sledování vašeho oblíbeného filmu.

Samozřejmě, každý z nás si představuje svou ideální polovičku jinak. Pro každého z nás jsou podstatné jiné věci, každý máme jiné preference, podle kterých si volíme životního. To hlavní je jedno – najít někoho, pro koho budete vždy na prvním místě a kdo bude vždy prioritou pro vás. To je základ šťastného vztahu.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek