KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

11 rozdílů mezi randěním s chlapcem a mužem

Dívku přitahuje chlapec, ženu zase muž. Nemá to nic společného s věkem, ale spíš s dospělostí, životní vizí a životní strategií daného člověka. Někteří lidé nikdy doopravdy nedospějí, jiní jsou dospělí příliš brzy. Jaké jsou však rozdíly mezi tím, když randíte s chlapcem a když s opravdovým mužem?

...

Mladé dívky nemají problém „zabouchnout“ se to každého rebela, který se chová lhostejně, téměř se jim neozývá a všeobecně o ně nejeví příliš velký zájem. Proto pokud jste dívka (nejste nezávislá, řídí vás nejistota, máte syndrom princezny, nemáte silné hodnoty ani hranice a nedokážete sama sebe podržet), očekávejte, že budete přitahovat pouze chlapce.

Avšak pokud jste žena (nezávislá, ambiciózní, znáte svou cenu a hodnotu, máte silný morální kompas, jste taktní a schopná komunikátorka a nenecháváte nejistotu, aby vás ovládala), pak byste měla randit s opravdovým mužem. Máte zatím problém najít ony klíčové rozdíly mezi hochy a muži? Nevadí, tady je několik náznaků:

1. Muž ví, co chce a jde si za tím. Chlapec může mít v hlavě nějakou představu, ale většinou spíš ne. Příliš o ní nepřemýšlí, a když ano, tak zase nevykazuje příliš velké úsilí, aby jí dosáhl. Chlapec je pasivní, muž naopak asertivní.

2. Muž plánuje svou budoucnost a vším, co dělá, usiluje o to, aby založil v některém bodě svého života rodinu, našel svou vášeň nebo jiný racionální smysl života. Chlapec žije přítomným okamžikem a jeho plány se většinou točí pouze kolem toho, jaký bar večer navštíví a co bude dělat o víkendu.

PŘEČTĚTE SI TAKĚ: 12 vlastností muže, který se neopouští


Muž na rozdíl od chlapce ví, co chce a jde si za tím

3. Muž si vybírá ženu dle její inteligence, životních hodnot a schopnosti vést plnohodnotný partnerský život, kde jeden druhého vždy podporuje. Chlapec se zajímá pouze o dívky, které jsou pro něj primárně vášnivé a vzrušující.

4. Když muž potká zajímavou ženu, vždy to vycítí a chopí se iniciativy, aby ji mohl lépe poznat. Chlapec se o to samé pokusí...možná. Ale většinou to vzdá dříve, než se vůbec začne doopravdy snažit.

5. Muž má odvahu podstoupit i nepříjemnou konverzaci. Je upřímný a nemá problém říci své partnerce, jaké jsou jeho postoje. Chlapec se tomu vyhýbá. Nemá rád konfrontace ani žádné vážné rozhovory o citech. Místo toho raději uteče, nebo se na něco vymluví, aby zamaskoval skutečnost, že celý vztah ve skutečnosti nebere příliš vážně.

6. Muž ví, kdy do ženy investovat a po nohou do vztahu skočit. Chlapec je stále ve fázi „testování“ a nikdy se k žádné partnerce neváže naplno, protože si není jist, zda je zcela připraven. Pravdou ale je, že jelikož je stále ještě chlapcem, nebude nikdy připraven, ať potká kohokoliv.

PŘEČTĚTE SI TAKĚ: 12 vlastností ženy, která se neopouští

7. Muž se dokáže bavit a vyhledává společnost. Zároveň se ale soustředí na svou kariéru a budování svého budoucího života. Chlapec se baví neustále a pátek či víkend pro něj vždy automaticky znamenají cestu do baru za kamarády


Muž je upřímný, a když potká zajímavou ženu, nebojí se chopit iniciativy, aby ji lépe poznal

8. Muž si najde čas, aby reflektoval, jakým typem muže chce být. Chce jít příkladem a má jasné vize o svém životě a přemýšlí o svých hodnotách. Chlapec si svým morálním kompasem a hodnotami není jistý, proto je často sám se sebou v rozporu.

9. Muž má integritu. Říká to, co má na mysli a přemýšlí o tom, co říká. Dotahuje do konce všechny své sliby a když nemůže dál, má odvahu říct, proč. Chlapec často slibuje, ale zpravidla nikdy své sliby nedotáhne do konce.

PŘEČTĚTE SI TAKĚ: 7 vlastností ženy, kterou jednoho dne opustíte

10. Muž má strach z odmítnutí, ale i přes to vždy každou šanci aspoň zkusí a nemá problém jít „s kůží na trh“. Chlapec má také strach z odmítnutí, ale zůstává díky němu raději pasivní, aby jeho hrdost a ego náhodou neutržilo ránu.

Odhalení mnoha těchto rozdílů vyžaduje čas a nutnost skutečně toho druhého poznat, abyste mohla jednoznačně určit, jestli proti vám stojí jen obyčejný chlapec nebo opravdový muž. Ale jedním z nejúčinnějších znaků, které lze pozorovat už od samotného začátku, je tento:

11. Chlapec s vámi hraje hry. Muž nikoliv.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek