KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

11 vlastností muže, po kterém šílí všechny ženy

Mnoho mužů říká, že pochopit ženu je nereálný úkol. Jak si tedy představit ženský ideál toho, který by dobyl každé dívčí srdce? Pokusili jsme se shromáždit seznam mužských vlastností, které by měl mít vysněný muž všech žen.

...

Pokud se uvidíte alespoň v polovině bodů, můžete se radovat. Jste pro ženu opravdový poklad!

1.     Maskulinita

Maskulinita je spojením síly ducha, šlechetnost, odvahu a čest. Žádná rozumná dívka od takového koktejlu vlastností neuteče.


instagram

2.     Smysl pro humor

Dobrý vtip je nejlepší způsob, jak zbořit ledy. Hlavní je ale nepřehánět to! Dobrý smysl pro humor je podle žen ukazatelem vysoké inteligence. Kdo to ale přehání, toho nelze brát vážně.


instagram

3.     Pozornost a péče o druhé

Každý z nás chce být někým občas opečováván, chceme mít pocit, že na nás někomu záleží. To platí pro ženy stejně jako pro muže. Pro ženy je ovšem pozornost a péče také příznakem toho, že muž bude dobrý manžel a otec.


4.     Rozhodnost a podnikavost

Ženy nerady rozhodují za muže. Muž by měl být aktivní, rozhodný a podnikavý. Takový muž, který neustále srší novými nápady a nevydrží chvíli jen tak nečině sedět, je pro většinu žen doslova magnetem.


instagram

5.     Velkorysost

Nejde jen o materiální dary, velkorysost se projevuje mnoha způsoby. Ne zdaleka všichni dokážou být velkorysí. Ti, kteří jsou k druhým šlechetní a dokážou se radovat z toho, že radost rozdávají, jsou přitažlivější než kdokoli jiný. Rozdávejte radost a lásku a věřte, že se vám vrátí stonásobně!


6.    Romantičnost

Romantický muž - to je doslova dar pro každou ženu. S ním bude každá den jako svátek. Ale pozor: nikdo nemá rád falešné chování! Takže to nepřehánějte.


instagram 

7. Jedinečnost a originalita

Nebýt v ničem špatný prostě nestačí, tak to je. Ženy potkávají denně desítky „fajn mužů“. Proč by si z nich všech měly vybrat právě vás? Musí si vás něčím zapamatovat. Musíte něčím vystupovat z davu.

„Je úplně jiný než ostatní! Nikdo není jako on!“

Pokud o vás může tohle žena říct, máte to v kapse.

Nutno ale dodat, že každý z nás je něčím jedinečný, každý máme svou vlastní osobnost. Je důležité neskrývat ji, být sví.


7.     Spolehlivost

Nikdo nemůže na začátku vztahu zaručit, že povede ke šťastnému konci, samozřejmě. Budoucnost nikdo z nás nezná. Ale pokud je na muže spolehnutí, je tu přinejmenším šance, že vše může skončit dobře, a žena spíše vztah s ním riskne.


instagram 

8.       Porozumění

Někdy je vše, po čem toužíme, to, aby nám někdo rozuměl. Aby někdo chápal naše myšlenky, emoce, ale třeba i naše jednání, naše hodnoty, náš život jako celek. Vzájemné porozumění většinou přichází až s léty společného života. Někdy se ale setkáme s úplným cizincem a okamžitě máme dojem, že si ve všem dokonale rozumíme, je nám s ním dobře a připadá nám, jako bychom ho znali už věky.

Chtěli byste žít s někým, s kým si absolutně nerozumíte? Asi těžko. Tohle mají muži i ženy společné.


9.       Dobré způsoby

Tady rozhodně převyšuje poptávka nabídku. Muži nejsou v dnešní době už tak gentlemanští, na pravidla slušného chování se už obecně nedbá tak jako dřív. Tím spíš má člověk, který dbá na pravidla etikety, nad ostatními jasnou výhodu.


warnerbros 

10.   Finanční gramotnost

Muž, který umí dobře hospodařit s penězi, je pro ženy hledající víc než chvilkové pobavení, opravdu ceněným klenotem. Vždyť co jiného je pro společný rodinný život tak zásadní?

Muž, který dokáže vzít do rukou nářadí a opravit rozbitou pračku, se opravdu vyplatí!


11.   Rozum

Ne, nemusíte být zrovna génius. O IQ tady vlastně vůbec nejde. Rozumný, spravedlivý a moudrý muž, který dokáže vždy poradit, je rozhodně žádaným zbožím všech žen. Každá žena chce totiž občas jen relaxovat a svěřit všechny starosti na muži.


Bonus

Ve Velké Británii provedli průzkum, v němž se snažili zjistit, jaká je dle žen ideální výška u mužů. Odpovědi žen se lišily podle jejich vlastní výšky.

Zjistilo se, že ženy ve skutečnosti chtějí, aby je muž převyšoval o 5-10 cm. Ani méně, ale ani více!

A proč? Odpověď vás možná překvapí: Díky tomu si mohou vzít na rande podpatky a stále budete vedle sebe vypadat harmonicky.


reddit 

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek