KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

11 ženských zlozvyků, které vyvedou z míry každého muže

Ačkoli je právě vzhled tím, co muže upoutá na ženách jako první, klíčovou roli v dalším vývoji jejich vztahu hraje povaha a chování. Ptali jsme se mužů a odhalili, jaké nejčastější zlozvyky mužům na ženách vadí. Tyhle zdánlivé drobnosti dokáží pěkně vytočit i ty nejklidnější muže!

...

1. Když ujídá z jeho talíře

Objednali jste si jídlo a to jeho vypadá neobyčejně lákavě? V tom případě si ho příště objednejte také. Saháním do talíře mnoho lidí zbytečně rozdráždíte. Muži jsou na obyčejně velmi majetničtí tvorové a platí to obzvlášť, pokud jde o jídlo. Žádný muž se dobrovolně nevzdá své porce. Když jde o jídlo, jsou všichni muži tak trochu sobci.

Někomu to ale může přijít třeba i nevychované a nehygienické. Zkuste se místo toho raději zeptat, zda s vámi část své porce nevymění. Rozhodně nikomu nesahejte bez svolení do talířů.


Foto: bfi

2. Když se mu přehrabuje ve věcech

Ženy by tento bod asi spíše nazvaly „děláním pořádku“ nebo „uklízením jeho věcí“. Muži se ve svém pracovním nepořádku a chaosu dokonale vyznají. Pokud jim uklidíte například v garáži, zaručeně tam pak nebudou schopni najít ani svůj automobil.

Dělání pořádku v mužských věcech vede často ke zcela zbytečným hádkám.

3. Když se neustále chodí bavit

Tady není řeč o tom, že byste nesměla být veselá. Mluvíme tu o každodenních návštěvách klubů a barů, oblibě v alkoholu, nočním životě a hlučné společnosti. Je velmi nepravděpodobné, že narazíte na muže, který to bude chápat a tolerovat a zároveň to s vámi bude mínit vážně. Samozřejmě je něco jiného vyrazit si jednou za čas.


Foto: blumhouse

4. Když ráda drbe o ostatních

Touha neustále diskutovat o vzhledu ostatních nebo si sdělovat klepy o přátelích vyvolává v mužích negativní emoce, podrážděnost a otázky, zda náhodou nepomlouváte i jeho, jakmile se otočí zády.

5. Když se marnivě a neprakticky obléká

Touha vypadat vždy skvěle, a to i tehdy, když máte v plánu jen krátkou procházku po parku, dokáže vytočit nejednoho muže. Ve vysokých podpatcích a těsných šatech budete muži jen přidělávat problémy a podráždíte ho. Je nepravděpodobné, že by si uvědomil, že to děláte kvůli němu a vaši snahu vypadat dobře ocenil.


Foto: bfi

6. Když zabírá všechno místo svými věcmi

Ženy mají obvykle více šatů, více kosmetiky a hygienických přípravků než muži. To ale neznamená, že je v pořádku zabrat všechny poličky v koupelně a všechny šuplíky na oblečení pro sebe. V muži pohled na poličky přeplněné věcmi, které ani netuší, k čemu všemu slouží, vyvolávají vztek. Zvláště když nemá ani kam odložit holicí strojek.

7. Když mluví v narážkách

Přáním a radám zaobaleným v náznacích nebude muž pravděpodobně rozumět. Pokud náznak pochopí, stejně bude mít pocit, že jste si o to řekla sama. V případě, že muž vaše narážky nepochopí nebo je pochopí špatně, budete jen zbytečně podrážděná, neboť se vám přání nesplní. Ať tak či onak, proč tedy rovnou nemlčet anebo neříct vše narovinu?


Foto: sonypictures

8. Když pláče bez konkrétního důvodu

Muži nevědí, co si mají o ženských slzách myslet. Neví, jak na ně mají reagovat. Zpočátku vyvolává pláč soucit a bezradnost, ale s postupem času víc a víc působí spíše jako dráždidlo. Zvláště pokud slzy spustíte během hádky, vidí za nimi muži jen hraní na city a vzbuzují v nich nedůvěru a zlost.


Foto: paramount

9. Když jí dlouho trvá vypravit se

Dlouhé čekání na ženu, zpoždění několik hodin, neustálé lživé sliby typu „už jen pár minut!“, to všechno muže velmi rozčiluje. Ženy pak pokládají za nezodpovědné a nedochvilné. Muž si pravděpodobně ani nevšimne vašeho komplikovaného účesu a dokonalého make-upu, protože bude nervózní, že dorazíte pozdě. A vás jeho nevšímavost zraní a urazí.

Je to jednoduché. Začněte se připravovat včas. A pokud z nějakého důvodu nestíháte, požádejte muže o pomoc. Zatímco se vy budete oblékat, může on sbalit věci.

10. Když pokládá hloupé otázky

Otázky týkající se vzhledu žen jsou otravné a zahání muže do slepé uličky. Mají odpovědět pravdivě nebo tak, aby se vám odpověď líbila?

Než se příště začnete ptát, zamyslete se, zda vůbec chcete slyšet pravdivou odpověď.


Foto: morgancreek

11. Když zatahuje do sporu rodinu nebo kamarádky

Jen málo věcí dokáže muže tak hodně rozzlobit, jako když začnete do vaší osobní hádky zatahovat cizí lidi, kteří s problémem nemají nic společného. Ať už si stěžujete, žádáte podporu nebo pouhý názor, v očích muže klesnete. Vaše hádka je osobní záležitost, která by se měla řešit jen mezi vámi dvěma. Vytahovat osobní problémy na veřejnost se prostě nedělá.

Jestliže nechcete ztratit důvěru svého partnera, snažte se nejprve promluvit s ním, než do konfliktu začnete zatahovat další lidi.


Foto: uphe

A na závěr

Muži, jak víme, milují očima. Nezanedbávejte proto svůj vzhled, ale nemusíte zacházet do extrémů. Oblékejte se přiměřeně situaci. Na túru se vybavte pevnými botami a pohodlnými kalhotami. Úzké šaty nebo třeba stahovací prádlo může vaši procházku velmi znepříjemnit.

Pokud si potřebujete upravit například podprsenku nebo si upravit make-up, nedělejte to před mužem, ale odejděte na toaletu. Ztratily byste všechno své ženské kouzlo a sofistikovanost.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek