KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

12 příznaků toho, že se jí líbíte

Jak je známo, u žen může „ne“ znamenat „ne“, „ano“ i „možná“. Dívky dokáží zmást jakéhokoli muže. Abyste je pochopili, musíte věnovat pozornost neverbálním signálům, které k vám podvědomě vysílají.

...

Vybrali jsme 12 nejjasnějších znaků toho, že jí nejste lhostejný.

Když se na vás podívá, zorničky se jí rozšíří

Oční kontakt má vliv na produkci oxytocinu, hormonu lásky. Díky tomuto hormonu se cítíme s druhým člověkem svázáni. Právě proto se snažíme navazovat oční kontakt s lidmi, kteří se nám líbí.

Při setkání s vámi může být dívka v rozpacích, v takovém případě bude pohledem uhýbat. Žádná dívka nebude v rozpacích při pohledu na osobu, která je pro ni nezajímavá. I to je tedy dobré znamení.

Je těžké si toho všimnout, ale při pohledu na něco, co se nám líbí, se naše zorničky rozšiřují. To platí i při pohledu na osobu, která nás zajímá.


Nohy

Zkřížené nohy značí nedůvěru a někdy dokonce pohrdání. Pokud se s vámi dívka cítí příjemně a má zájem o komunikaci, její nohy se nebudou v kotnících křížit.

Pokud dívka přehodila jednu nohu přes druhou, sledujte, kam směřuje špička její boty. V případě, že směřuje k vám, pravděpodobně se jí líbíte a chce vás blíže poznat.


Pokouší se k vám přiblížit

Prostor mezi vámi může vypovědět skoro vše o vašem vzájemném vztahu. Pokud se dívce líbíte, bude mít tendenci přistoupit k vám blíž, naklonit se k vám anebo si přisednout.

Nejlepší způsob, jak zjistíte, že jí jste sympatický, je vniknout do jejího osobního prostoru. Postavte se tak, abyste měl její obličej 50 cm od svého. Pokud se odtáhne, je to špatné znamení. Pokud neodstoupí, líbíte se jí.


Narovnává záda a vypíná hruď

Pokud se dívce líbíte, bude se pokoušet vypadat co nejlépe. Narovná záda, vypne prsa a zatáhne břicho.

Věřte, že to poznáte.


Ukazuje

Dávejte pozor, zda dívka pokládá prsty na tvář, pas nebo své boky. Snaží se tím podvědomě upoutat vaši pozornost. A funguje to. Díky jejímu gestu se většinou opravdu podíváte na její tvář, pas nebo boky.

Z její strany to je jasné znamení zájmu.


Napodobuje vaše gesta

Kopírování gest, výrazů a chování se děje naprosto nevědomě. Dívka se tak pokouší najít něco společného a lépe vám porozumět. Mimochodem, dělají to i muži.

Otestujete to jednoduše. Zkuste si třeba upravit vlasy a pak sledujte: pokud si dívka za chvíli také upraví vlasy (nebo třeba jen zvedne ruku a dotkne se ucha), líbíte se jí!


Vyzouvá si botky

Ženy to dělají, když se cítí pohodlně, chtějí relaxovat anebo když flirtují. Nezapomeňte, že směr, kterým míří špička její nohy anebo koleno, označuje předmět jejího zájmu.

Často si během hovoru s vámi upravuje vlasy nebo šaty.

Pokud si dívka ve vaší přítomnosti velmi často upravuje vlasy anebo oblečení, znamená to, že je nervózní. Tyto pohyby jí pomáhají ujistit se, že vypadá dobře, a zůstat sebevědomá. Pokud jí nezajímáte, nestará se o to, jak vypadá.


Dotýká se svých rtů

Když se dívka dotýká rtů anebo si je olizuje, je to nepochybný ukazatel zájmu, a dokonce vzrušení. Ale buďte opatrní, pokud taková gesta zaznamenáte příliš často, může jít o pouhý zlozvyk anebo snahu flirtovat.


Často se dívá do zrcadla

Každá dívka chce vypadat perfektně. Zvláště tehdy, když přímo před ní sedí ten, kdo se jí líbí. Pokud se tedy dívá do zrcadla každých 10 minut, znamená to, že si dodává sebevědomí a ujišťuje se, že je vše v pořádku.


Její ruce

Složené ruce znamenají vždy „ne“. Možná je dívka v rozpacích a není zatím připravena otevřít se vám. Buďte proto opatrnější a netlačte na pilu.

Natažené ruce jsou pro vás jasnou zelenou.


Hraje si s pramínky vlasů

Dívky si s vlasy hrají, když jsou rozpačité anebo když flirtují. To samozřejmě platí o dívkách s dlouhými vlasy.

Mimochodem, i muži si prohrabují vlasy, když jsou nervózní nebo na rozpacích.


ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek