KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

12 vlastností ženy, která se neopouští

Několikrát za život se každému muži podaří potkat neobyčejnou ženu, jednu z těch, která se musí stát osudovou ženou snů. Setkání jsou to vždy nečekaná a muž je na ně málokdy připravený. Nicméně dáma se objeví, ať dotyčný chce nebo ne, a jeho život obrátí vzhůru nohama.

...

Podstata přírodního zákonu nás předurčuje k vytvoření jednotného a harmonického celku spojením dvou protikladů. Ovšem hledání vhodné polovičky je cestou, která může být mnohdy velmi vyčerpávající. Pokud jste měli to štěstí a takovou ženu jste našli, držte se jí a nikdy, opravdu nikdy, ji neopouštějte. Ne všichni muži se totiž chovají rozumně, pokud potkají lásku svého života. A věřte, že svého chování později litují. Pokud v sobě žena, která je vám nablízku, spojuje dvanáct uvedených vlastností, je to ta pravá a nikdy ji nedovolte odejít.

1. Je chytřejší, než vy

Každý muž potřebuje chytřejší ženu, protože jen taková partnerka mu pomůže projít životem a bude mu oporou. Říká se, že za každým velkým mužem se skrývá ještě větší žena. A je to pravda. Bez ženy není muž nic více než obyčejný egoista. Přiveďte do jeho života inteligentní ženu a uvidíte, že se u něj objeví chuť, snaha a elán k tomu, aby ve vztahu nic nepokazil.

2. Je krásná

Krásu určují oči pozorovatele. Pokud partnerku považujete za neuvěřitelně krásnou, a to podle vašeho vlastního vkusu, držte se jí. V dnešní době někteří lidé přikládají kráse a vnějšímu vzhledu příliš mnoho váhy, a tím i pozornosti. A naproti tomu stojí lidé, kteří proti této koncepci protestují a svému vnějšímu vzhledu nevěnují pozornost vůbec. Krásou se přitom lidé kochají od chvíle, kdy jsou schopni dívat se. Není to nic, za co bychom se měli stydět. Je však důležité naučit se oceňovat krásu správným způsobem.

3. Je hodná a starostlivá

Dobří lidé jsou hodní lidé. Pokud není vaše vyvolená hodná, je zbytečné zabývat se tím, že jste ji vůbec potkali. Pro ženy je důležitou vlastností umění péče o druhé. V některých vztazích je ale muž starostlivější než žena. Některé ženy jenom nechtějí děti, i když ve všech ženách dřímá mateřský instinkt. Pokud chcete jednoho krásného dne založit rodinu, musíte si být jist tím, že stejné přání má i vaše partnerka.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ: 12 vlastností muže, který se neopouští

4. Je energická

Život bývá čas od času složitý. A někdy bývá naopak nudný a monotónní. Ženy tady nejsou od toho, aby se staraly o zábavu mužů. Nicméně se ženou, která je energická, čilá a přijímá všechny výzvy a dobrodružství, budete šťastnější.


5. Hluboce vás miluje

Jedná se o bezpochyby nejdůležitější podmínku. Pokud vás žena miluje, miluje vás celým svým srdcem. Láska mužů je na rozdíl od té ženské příliš egocentrická. Ženy mají schopnost bezmezně se oddat tomu, koho milují. Pokud jste našli ženu, která vás takto hluboce miluje, našli jste zároveň největší dar v životě.

6. Umí dělat kompromisy

Zástupci obou pohlaví bývají tvrdohlaví. Máme rádi věci takové, jaké jsou, bez zbytečných a nepotřebných úprav. Nicméně vztahy se zakládají na kompromisech. A pokud chcete, aby vztahy fungovaly, musíte se najít ženu, která nemá s kompromisy problém. Partnerka, která umí slevit ze svých přání nebo nároků je ale jen polovinou vyhrané bitvy. To stejné se musíte naučit také vy.

7. Vytváří pocit domova

Opravdově milovat znamená najít své místo ve světě, najít poprvé v životě svůj vlastní domov. Pokud takový domov naleznete, znamená to, že nic víc už nepotřebujete. Pokud jí hledíte do očí a jste šťastný, jste také doma. Neodcházejte.

8. Ráda vás upozorní na vaše chyby

Každý muž potřebuje ženu, která ho zbaví jeho vlastní hlouposti. Muži totiž mají zvláštní schopnost přijímat nesprávná řešení a dělat hloupé věci. Žena, která vám bude připomínat, kdy děláte chybu, vám může zachránit život. Nebo ho také úplně zkazit.

PŘEČTĚTE SI TAKÉ: 7 vlastností ženy, kterou jednoho dne opustíte

9. Působí žensky, ale je to silná osobnost

Každý má na ženy svůj vkus. Ale všechny jsou spojením ženskosti a síly. Silná žena je partner, kterého každý muž potřebuje. Žena, ze které její ženství sálá je - prostě žena. Tyto dvě vlastnosti nicméně nejsou protikladné. Naopak, velmi často se doplňují. Žena zná svou cenu, ale přitom je hrdá na to, že se narodila právě ženou.


10. Je vášnivá

Život plný vášně stojí za žití. Ale žít vášnivý život sám tak trochu není možné. Vášeň vzniká mezi dvěma osobami. Vášeň je krásná tím, že je nakažlivá. Je to nemoc, kterou každý na světě rád onemocní.

11. Je společenská

Někteří muži si hledají ženy, které nejraději sedí doma. A samozřejmě, že existuje mnoho žen, kterým to vyhovuje. Na druhou stranu, mnozí touží po ženě společenské, které domácí role nevyhovuje. Pokud chce vaše žena zůstat doma, chce vařit, uklízet a starat se o děti, ujistěte se, že právě ona je typem ženy, kterou tento způsob života naplňuje a jako domácí hospodyňka se dokonale realizuje.

12. Znamená pro vás vše

Někdy šíleně milujeme člověka a nedokážeme vysvětlit proč. A upřímně, příčinu ani znát nepotřebujete. Pokud ji milujete a život bez ní si neumíte představit, nedovolte, abyste ji opustil. Pokud pro vás tak mnoho znamená, musíte si to uvědomit. Mnoho lidí si často neuvědomuje, co pro ně druhý znamená, dokud ho, nebo ji neztratí. Myslíme si, že dostaneme druhou šanci, že se možná potkáme znovu. Stát se to může. Ale pravděpodobný je i opak. Můžete ji ztratit navždy. A pak dlouhé roky litovat, že jste nechali odejít to nejdůležitější ve vašem životě. Neriskujte.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (34 příspěvků)

Komentáře (34)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek
Tak to poslední se mi splnilo úplně do detailu.Opustil jsem ji a do dnes toho lituju.Nedivim se ji,že mě nechce už vidět.A já se bojim,že už nikdy takovou nepotkam.
Co by za to jiní chlapi dali, kdyby je nějaká hezká žena chtěla...
Ale stretneš, a aj omnoho lepšie. A spätne si človek veľa vecí prikrášľuje ;-)
dokumenV. Neckar Půlnoční ty
Otázka co dělat v situaci, že jste už v tu pravou nedoufali a objeví se ve chvíli, kdy máte manželku či děti..
To je pak těžké rozhodování.
tak to Vám nezávidím :(
ROZVOD
1. Je chytřejší, než vy pche :v ta absolutizace psaných "výroků" .... :-) (v celém příspěvku.. a snivě_nereálná ?idealizace) u kterých by se s zaručeným úspěchem d(f)alo invertovat jejich zaměření, pravdivostní hodnota :v šovinistický feminismus?!!!! zaplaťBůh ještě ne militantní :-)
Mam zenu presne takovou podle tohoto manualu. :D a jako bonus pokazde jeste prijemne prekvapi. PEACE
Hezký článek :) a myslím si, že je i pravdivý.. soudím dle vlastních zkušeností.. v jednu chvíli jsem si myslela, že jsem už potkala toho pravého, ale potom, co jsem mu snesla modré z nebe, tak mě podvedl.. dodnes mi píše, jakou udělal chybu, že si je toho už vědom, ale nedokážu ho vzít zpátky.. byla to pro mě nepředstavitelná rána, která mě stála hodně sil, abych se vyškrábala znovu na nohy a nedovolím, abych kvůli němu spadla zase na dno svých sil.. pokračuji v hledání toho mého pana pravého, kterému obětuji celý svůj život a on mi to bude s láskou a něhou vracet :)
A nechcete mu již odpustit?
Bude to rok. Doufám, že jste už na správné cestě.
Člověk furt hledá nějakej ideál, o někoho přijde, nemůže se z toho vzpamatovat. Ale až časem zjistí, že s žádným chlapem, ani ženskou to nikdy nebude jen a jen růžový. Může přijít hádka, velká bouřka,... Nejde o to ve vztahu se nikdy nepohádat - ale ustát to, a snažit se pochopit.
Souhlas.
myslím že nějaká hádka nebo bouřka by vztah vůbec neměla ohrozit, pokud stojí na dobrých základech. Naopak, kolikrát se s mužem doštěkáme, aby jsme nakonec zjistili, že vlastně máme stejný názor. Nebo nám přijde, že druhý to vidí příliš zjednodušeně a máme potřebu ho uvést na pravou míru :) Podle mě je to jen známka dynamiky vztahu a vlastně i vášnivosti. Měla jsem spoustu vztahů, kde jsme se vůbec nehádali a žádný nevydržel. Ani si nemyslím, že jde o to ustát, to. Spíš pochopit, proč daná věc druhého tolik vytáčí, a když na to přijdeme, většinou se tím vyřeší i spousta budoucích hádek... No a hlavně by neměl mít nikdo snahu v hádce nad druhým vyhrát, protože ve vztahu buď vyhrají oba - když dojdou na společnou řeč, nebo oba prohrají.
A co takhle i 12 vlastností muže který se neopouští?
Děkujeme za tip, připravíme :)
chlap v životě pořád něco hledá,ale žena ta čeká a doufá,že se něco k lepšímu změní
Blbé je, když si chlap 15 let myslí, že našel tu pravou, s kterou chce prožít život, pořídí si s ní dvě úžasné děti a pak zjistí, že ona celou dobu hledala něco jiného a ve vztahu se přetvařovala. Chvíli to trvá než člověk vystřízliví a dojde mu, s kým byl těch 15 let. Nakonec ze vztahu zbydou jen marné soudy o vlastní děti.
To poslední se mi stalo taky opustila jsem někoho kdo by za mne snad i dejchal. A dnes bych dala nevím co zato abych to mohla napravit,protože není chvíle kdy bych na něj nemyslela.
Pravda pravdoucí .... Bohužel i přes to všechno si našel jinou.... Ale čas mu ukáže,že neudělal správnou věc .... :)
Moc tomu nevěřím......
Lucie..po přečtení tvé zprávy mám pocit jako bys nás znala oba:-)?
Jo pěkně napsáno, ale čím je člověk hodnější ti víc s ním druzí vydupou, zrovna řeším s manželkou to že mě chce opustit kvůli jinému, a i přes to že máme nádhernou 5 letou dceru a jsme spolu přes 6 let, ano dělal jsem chyby, ale ty jsem si uvědomil a od té doby jsem se choval úplně jinak a stejně je to buřt, i když jsem ji za celou dobu nepodvedl, po hospodách se netaham, všechny peníze společně, a i tak je to málo. Z toho mi vypliva že žena nikdy neví co chce a když si myslí že to ví tak si to stejně na poslední chvíli rozmyslí. A pak se většina diví že jsou chlapi hajzli...
Tak mi připadá, že to psala žena. Ten popis se hodí spíše na matku, než na partnerku. :D