1. Šaty, které říkají: „Ty jsi šéf!“

Jednoduché, elegantní a přitom velice efektivní. V tomto typu šatů byste měla mít pocit, že můžete udělat cokoliv. Takovéto šaty bývají obvykle jednobarevné nebo s jednoduchým vzorem a perfektně vám sedí.


Foto: Pinterest

2. Párty šaty

Tento typ šatů obvykle vévodí šatníku a při pohledu na něj se vám vybavují vzpomínky na skvělé a nezapomenutelné večery s vašimi přáteli. Takovéto šaty si opravdu zamilujete i díky tomu, že v nich obdržíte spoustu komplimentů.


Foto: Pinterest

3. Šaty, které můžete nosit do nekonečna

Těmto šatům se obvykle říká „malé černé“. Jde o šaty, které budete zbožňovat, protože jsou velice univerzální a jednoduše vám skvěle sedí. Tyto šaty můžete doplnit různými oblíbenými doplňky a vytvořit tak různé styly, nosit je ale můžete i jen tak.


Foto: Pinterest

4. Ležérní šaty k teniskám

Někdy je třeba dát přednost pohodlí, ale i přesto můžete vypadat dobře. Jednoduché sportovní šaty by neměly chybět v žádném šatníku, protože jsou skvělou volbou pro volná odpoledne či procházky v parku. Když zrovna nemáte chuť na podpatky, můžete si vzít i pohodlné tenisky a doladit tak ležérní, ale přesto sexy outfit.


Foto: Pinterest

5. Pohodlné maxi šaty

Jednoduché, romantické a svěží. Takové mohou být dlouhé šaty, které lze nosit v běžné dny i pro zvláštní situace. Tyto maxi šaty bývají obvykle v neutrální barvě a z kvalitního materiálu. Skvěle se k nim hodí letní sandálky nebo výrazné šperky a náušnice, které z denního outfitu rázem udělají elegantní kousek k večerním příležitostem.


Foto: Pinterest


Autor: ElS

Zdroj: Pure Wow