KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

5 typů šatů, jejichž koupě nebudete nikdy litovat

Zavřete oči a představte si všechny šaty ve vašem šatníku. Pak si představte ty, které skutečně nosíte. Druhá skupina je mnohem menší, že? Ženy často bývají „oběťmi“ zbytečných a impulsivních nákupů, z nichž vzejdou kousky, které sice na první pohled vypadaly skvěle, ale nyní jen zbytečně zabírají místo ve skříni. Ovšem vždy by měly být ve vaší sbírce také šaty, jejichž koupě rozhodně litovat nebudete. Zde je 5 z nich.

...

1. Šaty, které říkají: „Ty jsi šéf!“

Jednoduché, elegantní a přitom velice efektivní. V tomto typu šatů byste měla mít pocit, že můžete udělat cokoliv. Takovéto šaty bývají obvykle jednobarevné nebo s jednoduchým vzorem a perfektně vám sedí.


Foto: Pinterest

2. Párty šaty

Tento typ šatů obvykle vévodí šatníku a při pohledu na něj se vám vybavují vzpomínky na skvělé a nezapomenutelné večery s vašimi přáteli. Takovéto šaty si opravdu zamilujete i díky tomu, že v nich obdržíte spoustu komplimentů.


Foto: Pinterest

3. Šaty, které můžete nosit do nekonečna

Těmto šatům se obvykle říká „malé černé“. Jde o šaty, které budete zbožňovat, protože jsou velice univerzální a jednoduše vám skvěle sedí. Tyto šaty můžete doplnit různými oblíbenými doplňky a vytvořit tak různé styly, nosit je ale můžete i jen tak.


Foto: Pinterest

4. Ležérní šaty k teniskám

Někdy je třeba dát přednost pohodlí, ale i přesto můžete vypadat dobře. Jednoduché sportovní šaty by neměly chybět v žádném šatníku, protože jsou skvělou volbou pro volná odpoledne či procházky v parku. Když zrovna nemáte chuť na podpatky, můžete si vzít i pohodlné tenisky a doladit tak ležérní, ale přesto sexy outfit.


Foto: Pinterest

5. Pohodlné maxi šaty

Jednoduché, romantické a svěží. Takové mohou být dlouhé šaty, které lze nosit v běžné dny i pro zvláštní situace. Tyto maxi šaty bývají obvykle v neutrální barvě a z kvalitního materiálu. Skvěle se k nim hodí letní sandálky nebo výrazné šperky a náušnice, které z denního outfitu rázem udělají elegantní kousek k večerním příležitostem.


Foto: Pinterest

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek