KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

6 příznaků toho, že je do vás zamilovaný, ale skrývá to

To, že vás má druhý rád, můžete odhalit i bez toho, aniž by se vám ze své lásky vyznal.  Stačí pozorovat jeho podvědomé chování.

...

Z anonymních přiznání zamilovaných jsme zjistili následující: Takhle se lidé chovají, když jsou do vás tajně zamilovaní! Pohlaví a věk přitom nehraje roli.

Existují 2 typy zamilovaných lidí

  • První typ lidí se k vám vždy snaží dostat blíž: navštěvují místa, kde se s vámi mohou setkat, pokoušejí se s vámi navázat konverzaci, dotknout se vás (třeba vás přátelsky obejmout) a zůstat s vámi o samotě.
  • Druhý typ lidí se vám začne naopak vyhýbat. Když s vámi mluví, působí naštvaně až hrubě. Buď mají obavy, že pro vás nejsou dost dobří, anebo se obávají, že jsou jejich city příliš očividné a vy se jim za ně vysmějete.

Takže pokud se vám někdo začal podezřele vyhýbat anebo naopak, snaží se na vás co nejčastěji "náhodně" narážet a být s vámi, zamyslete se: nebude to jen tak.


Přeměřuje si vás zvídavým pohledem

Zamilovaný člověk se na vás často dívá (zvláště pokud si myslí, že to nevidíte). Pozoruje vás, prohlíží si vás. Jestliže je láska neopětovaná, pohledu ještě přibude - když už nic víc, může se alespoň dívat.

Jakmile jeho pohled zachytíte, zamilovaný okamžitě aktivuje "krycí plán" a začíná si pečlivě prohlížet třeba stěnu za vámi anebo cizí osobu stojící za vámi.

Mluví o vás s ostatními

Zamilovaný člověk o vás hodně přemýšlí, a tím pádem i hodně mluví. Jakmile náhle zaslechnou vaše jméno, ihned ožijí a zapojí se do konverzace.

Mimochodem, ne vždy o vás musí zamilovaný člověk hovořit jen v dobrém. Kritikou se někdy pokouší dokázat, že vás rád nemá a vyhnout se tak výsměchu.

Když mluví, snaží se zmínit vaše jméno, a to i když je to naprosto zbytečné. Například: "Vypadá to, že Hru známe jenom já a *Vaše jméno*."

 Usmívá se, když vás vidí

Když se objevíte v zorném poli toho, kdo vás má rád, pravděpodobně se neubrání úsměvu. Ten obvykle ještě doprovází mírně pozvednuté obočí.

Když se ve společnosti začnou všichni smát, podívá se nejprve na vás, aby zjistil vaši reakci.

Náhle mění své zájmy

Zamilovaný člověk se s největší pravděpodobností začne více zajímat o koníčky, které máte společné. Náhle začíná aktivně sportovat, číst knihy, které máte rádi, sledovat vaše oblíbené filmy a tak dále.


A samozřejmě nesmíme zapomenout na sociální sítě. Zamilovaný vám bude neustále kontrolovat vaše účty na sociálních sítích, prohlídne si záznamy i roky staré a většinou bude mezi prvními, kdo si všimne nově přidaných fotografií nebo jiných příspěvků. Podvědomě začíná tak trošku nenávidět všechny vaše přátele opačného pohlaví, s nimiž jste v častém kontaktu.

P.S.: Samozřejmě existují i takoví lidé, u kterých zamilovanost neodhalíte bez ohledu na to, jak moc se o to budete pokoušet. Lidé jsou různí. Jestliže jste se však našli alespoň v jednom bodě, víte, co to znamená. Co můžete dělat? Prostě milujte.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek