KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

6 tajemství, která o sobě muži tají

Jací jsou muži? Co o nich skutečně víme? Milují fotbal, chodí rybařit, rostou jim vousy. Chodí s kamarády na pivo, umí všechno spravit a dovedou otevřít jakoukoli sklenici. Poradí si s každým pavoukem. Takoví muži jsou a chtějí být. Ale je to všechno? Nebo před námi něco skrývají?

...

Těchto 6 věcí se před námi snaží muži utajit.

1.     I muži potřebují čas pro sebe

Zodpovědní a silní muži. Vypadá to, že jsou připraveni pustit se do čehokoli, ale i oni občas potřebují chvíli klidu, vypustit z hlavy všechny problémy a těšit se z vzácných okamžiků relaxace.

V soukromí jsou stejně zranitelní jako všichni.

2.     Nevšímají si maličkostí

Muži myslí globálně. Smiřte se s tím a nesnažte se naučit je dbát na drobnosti. Možná si z jejich počínání naopak můžeme vzít poučení: někdy se příliš soustředíme na drobnosti, které nám brání užít si situace jako celku.


3.     Často myslí na nesmysly

„O čem přemýšlíš?“

„Ale o ničem.“

To, co se odehrává v mysli muže, nemusí být opravdu vždy něco zajímavého a hrozně složitého. Stejně jako nám všem, se i jim honí v hlavě ty nejrůznější hlouposti.

4.     Taky zažívají strach

Muži rádi vystupují v roli neohrožených hrdinů. Nikdy by před ženou nepřiznali cokoli jiného. Chtějí přece, abychom k nim vzhlíželi! Ale muži i ženy bez rozdílu pociťují obavy a nejistotu, někdy pochybují o správnosti svých rozhodnutí a někdy mají strach z budoucnosti.


5.     Hodnotí každou dívku, která projde kolem

Ať se nám to líbí nebo ne, muži hodnotí každou, kterou uvidí. Mohou se ovládat a neotáčet se za procházejícími kráskami, ale nevěřte tomu, že si jich nevšimli. Příroda vybavila muže schopností hodnotit ženy a vybrat tak nejlepší matku pro své děti. To nezměníte.


6.     Oceňují podporu

Muži potřebují morálně podpořit stejně jako ženy, ačkoli si o ní nikdy sami neřeknou. Mít někoho, o koho se můžeme opřít, je důležité pro nás všechny. Rychlost moderního světa vyvíjí tlak na naši psychiku, jsme ve stresu, emočně vypjatí a rozrušení. Muži i ženy.

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek