KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

7 nejčastějších chyb, které děláme při líčení

Krásný make-up má podtrhovat naše přednosti a odpoutávat pozornost od nedostatků. Říká se, že se správným nalíčením dokáže jakákoli žena očarovat jakéhokoli muže. Bohužel se ale do módy dostaly některé prvky líčení, které muže ve skutečnosti spíše odrazují. Zjistili jsme, jaké líčení muži nemají rádi. Nejvíce nás překvapil fakt, že oproti obecnému přesvědčení, muži si detailů ve skutečnosti všímají!

...

Silné oční linky anebo tmavé oční stíny

Podle dotázaných mužů nejsou „inkoustové skvrny kolem očí“ vůbec sexy. Myslí si, že takový make-up kazí přirozenou krásu tváře a činí náš pohled agresivnějším.


Zdroj: wmmr vogue

Rtěnky a lesky na rty příliš zářivých barev

Mužům jsou prý „lepkavé rty“ natřené leskem při líbání nepříjemné. O příliš zářivých a výrazných rtěnkách někteří tvrdili, že působí „nežensky“ anebo „staromódně“. Kromě toho měla většina mužů obavy z toho, že jim rtěnka umaže oděv. A dostat takovou rtěnku z košile není vůbec snadná práce.


Zdroj: marieclaire aceshowbiz

Falešné řasy

Většině mužů se trend nalepovacích řas nelíbí. Říkají, že falešné řasy vypadají nepřirozeně a příliš vyzývavě. Otázkou zůstává, zda muži opravdu rozpoznají kvalitní umělé řasy od těch přirozených. V každém případě to s délkou ani hustotou falešných řas nepřehánějte. Nepřirozený vzhled se nelíbí nikomu.


Zdroj: cosmo ethiogrio

Příliš tenké nebo příliš silné obočí

Jde-li o obočí, odpověď je jasná. Nejlepší je dodržovat zlatou střední cestu. Věnujte svému obočí jen základní péči, ale ponechte mu přirozený vzhled. Nepřehánějte to se zastřihováním a vytrháváním, ale ani ho příliš nezvýrazňujte.

A pamatujte si, že to, co muže bez výjimky dráždí nejvíce, je pohled na vytrhané a „znovu namalované“ obočí.


Zdroj: wmj instagram

Falešné opálení

Muži dávají přednost přirozenému opálení před příliš tmavým a nepřirozeně zbarveným umělým opálením. Kdo by to řekl. Co ale dělat, když se k moři nedostaneme anebo máme typ pleti, který se ne a ne opálit? Odpověď mužů nás překvapila. Prý jim bledá kůže nevadí. Důležité je, že vypadá přirozeně a zdravě!


Zdroj: bob-hairstyle socialitelife

Vamp make-up

Takový make-up vypadá dobře ve filmu nebo na obrázku, ale v reálném životě působí vulgárně. Ženě obvykle přidává roky a dodává tváři na tuhosti a agresivitě.


Zdroj: wmj

A co se tedy mužům líbilo?

Za prvé: přirozenost. Za druhé: umírněnost v používání líčidel. Za třetí: schopnost zdůraznit své přednosti.

A samozřejmě sebevědomé vystupování. Takže ať už se rozhodnete nalíčit dnes jakkoli, pamatujte: hlavně si věřte a mějte se ráda.


Zdroj: /wheretoget/hair.crossequator

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek