KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

7 svatebních trendů pro rok 2017

Projít uličkou k milované osobě, vyměnit si prstýnky a dobře se pobavit s rodinou a přáteli, to jsou hlavní požadavky každé svatby. Svatební den si lze užít mnoha způsoby, někdo má radši komornější obřad, jiný zase velkou slávu. Každý si rád na svatbě pořizuje fotografie nebo video, ale existuje mnoho dalších technických vymožeností, které z vaší svatby mohou udělat opravdu nevšední zážitek. Podívejte se na ty z nich, které v letošním roce hrají prim.

...

1. Náramek, který zaznamená každý váš krok

Svatební den je plný emocí, ty nejvzrušivější jednoznačně prožívá nastávající pár. Jaké by to bylo vědět, co vaše tělo a srdce prožívalo v okamžiku, kdy jste procházeli uličkou k oltáři nebo si říkali své ano? Nyní to můžete zjistit, a to díky náramku, který dokáže snímat a zaznamenávat tepové frekvence po celý den. Můžete se tak podívat, co s vaším srdcem udělalo slovo ano nebo první novomanželský tanec.

Z tepové osy si pak můžete vytvořit třeba stylový obraz a na památku si jej umístit ve vaší společné domácnosti. Náramky si můžete vybrat z různých barevných provedení i v mnoha cenových relacích, od zlatých 18 karátových hodinek Apple Watch po levnější verzi sportovního náramku od firmy FitBit.


Foto: The Knot/Jenabeth Photography

2. Svatební dron pořídí opravdu originální fotografie i videa

Drony mohou být použity pro záběry z opravdu nevšední perspektivy, což dříve nebylo dostupné. Ať už se berete ve svém rodném městě, v tropech, či na statku v horách, získá poloha vaší svatby ještě větší rozměr než ten, že je to vaše oblíbené místo. Můžete získat unikátní záběry vás, svatebčanů i okolní krajiny. Drony se mohou využít také jiným způsobem, například jako pomocníci, kteří během obřadu přilétnou se snubními prsteny k oltáři.


Foto: With this ring wedding films

3. GoPro kamera ve svatební kytici zachytí skryté okamžiky

Jak už zde bylo řečeno, cesta svatební uličkou patří k těm nejpamátnějším momentům svatebního dne. Vše uteče velice rychle a najednou stojíte u oltáře. Tento vzácný okamžik si však můžete kdykoliv připomenout pomocí kamery umístěné ve svatební kytici, kterou nese nevěsta v rukou. 

Pokud jste nevěstou, vše bude natočené z vaší vlastní perspektivy, a to včetně úsměvů přihlížejících i okouzleného pohledu vašeho nastávajícího. GoPro kamera zachytí i samotný obřad či gratulace svatebčanů. Pro zkušené květinářky určitě nebude problém kameru do kytice nainstalovat tak, aby vůbec nebyla vidět.

Kameru také můžete ukrýt například blízko tanečního parketu, u stolu s rautem nebo na recepci hotelu, abyste tak zachytili upřímné a veselé momenty z vaší svatby. Tyto záběry se pak skvěle hodí do oficiálního svatebního videa.


Foto: Ben Horne

4. Ozdobte svatební dort dekoracemi tištěnými ve 3D tiskárně

Trend 3D tiskáren už pronikl i do kulinářského světa. Pokud chcete mít na své svatbě opravdu dokonalý dort podle svých představ, můžete si nechat vytisknout skutečně fascinující dortové dekorace. Díky této technologii vám odpadne i vybírání svatebních figurek, které se nevěstě a ženichovi nejvíce podobají. Můžete si totiž jednoduše nechat vytisknout své vlastní miniatury.


Foto: 3D Systems

5. Dobíjecí stanice a selfie tyče

Selfie tyče jsou v současnosti velice oblíbené, ne každý ji však vlastní. Přineste jich na svatbu více, abyste si mohli co nejdříve prohlédnout originální a spontánní fotografie od vašich hostů, kteří se selfie tyčí určitě rádi chopí. A aby se mohla svatba i následná párty zaznamenávat po celou dobu, určitě nezapomeňte na dobíjecí stanici s několika druhy kabelů, aby si hosté mohli své mobilní telefony dobít a pokračovat ve focení.


Foto: Jessica Jones

6. Promítání fotografií na parketu

Proč čekat, než se k vám všechny svatební fotografie dostanou až po svatbě? Promítněte si je hned večer. Pokud budete vybaveni technologiemi z předešlého bodu, nebude to žádný problém. Fotografie můžete nechat promítnout přímo na taneční parket, pro firmy zabývající se světelnými technologiemi či světelnými show to jistě nebude žádný problém. Vaše svatba bude rázem mnohem interaktivnější a řada hostů se se svými foto-úlovky jistě bude chtít před všemi pochlubit.


Foto: Erin Paris

7. Světelné projekce na svatebním dortu

Když už jsme u světelných projekcí, proč je nevyužít i na samotný svatební dort? Trendy se posouvají stále vpřed a tak i váš svatební dort nemusí být jen klasický bílý. Projekcemi na svatební dorty už se zabývá v zahraničí mnoho firem. Na dort můžete nechat přehrát doslova cokoliv. Například videa z dětství, fotografie, nebo romantickou kreslenou pohádku.


Autor: ElS

Zdroj: The Knot

Foto: The Knot/Alea Lovely

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek