KATEGORIE
SPECIÁLNÍ PROJEKTY
BLOGY
Přihlásit se
ODEBÍRAT ZPRÁVY
zivotni-styl

8 věcí, které ženy na mužích přitahují jako magnet

Každá žena má jiný vkus a jiné preference. Jedné víc záleží na vzhledu, druhé na inteligenci nebo smyslu pro humor. Jedna dává přednost elegantním, hladce oholeným mužům, druhá zas drsným lumbermanům. Jsou ale věci, které připadají přitažlivě snad úplně každé ženě. Zajímá vás, o jaké věci jde? Pak čtěte dál.

...

Žilnatá předloktí

Příliš svalnaté ruce působí nepřirozeně. Zato šlachovité a žilnaté ruce vzbuzují v ženách důvěru. Podvědomě si totiž muže spojí se sílou, pracovitostí a zkušenostmi. A samozřejmě - navíc je to tak příjemný pohled!


twitter 

Strniště

Vousy. Nosit, či nenosit? Průzkumy ukázaly, že s jednodenním nebo dvoudenním strništěm nikdy nešlápnete vedle. Podle sociologického zkoumání působili muži se strništěm na ženy mnohem více přitažlivě.

Z evolučního pohledu jsou vousy známkou síly a agrese. Ženy ve vousatých mužích podvědomě spatřují lovce a dobyvatele. Působí na ně odvážněji a sebevědoměji, a to naprosto bez ohledu na chování.


depositphotos

Husté a široké obočí

Široké obočí přitahuje pohled k očím. Muž tak na ženu působí upřímnějším dojmem a vzbuzuje větší důvěru.


depositphotos

Brýle

Brýle vytváří dojem odpovědného a pozorného muže. Pohled skrz skla se zdá inteligentnější a přemýšlivější. Muži v brýlích se obvykle zamlouvají ženám krásným, silným a nezávislým, ale i něžným a bezbranným dívkám. Jednoduše každé, která touží po schopném a inteligentním partnerovi.


depositphotos

Jizvy

Šrámy, jizvy, zlomeniny. Jizvy jsou připomínky starších zranění, ran utrpěných v "boji". Co na tom, že jste se zranil vlastní nešikovností a udeřil se tváří o dveře lednice? Pokud vám zůstala jizva, budete na ženy působit dojmem neohroženého bojovníka. Průzkumy prokázaly, že muži s jizvami ve tváři značně přitahují většinu žen. Jizvy jsou znakem odvahy a kuráže. Žena se vedle takového muže cítí v bezpečí: považuje ho za člověka spravedlivého, takového, který se ji vždy zastane a bude ji bránit.


Správně zvolený účes

Ženy jsou svými vlasy někdy skoro až posedlé. A nejen svými. Mnoho žen uvedlo, že první, čeho si na muži všimnou, jsou právě jeho vlasy.

A jaký účes sluší mužům podle názoru žen nejvíce? Podle průzkumů známých módních stylistů působí na ženy nejatraktivněji po stranách kratší vlasy a na vrcholu naopak delší.


rexfeatures

Výrazné lícní kosti

Britští vědci provedli experiment, během něhož žádali ženy o zhodnocení tisíce cizích mužů. Ukázalo se, že lidé s výraznými lícními kostmi byli hodnoceni nejkladněji.

Z jiného průzkumu vyplynulo, že právě ženská preference výrazných lícních kostí vedla k evolučnímu vývoji čelisti do dnešní podoby. Mužské tváře se v evolučním procesu rozšířily.

Pravda je, že ženy téměř bez výjimky preferují muže s nápadnými rysy v obličeji, širokou bradou a výraznými lícními kostmi.


depositphotos

Břicho

Při průzkumu se sociologové zeptali 2000 dívek, aby odpověděly na otázku, které břicho jim připadá nejatraktivnější. 8 % žen ukázalo na břicho kulturisty, 10 % žen na „pivní“ břicho „obyčejného“ muže a celých 82 % žen na břicho štíhlého sportovce.


depositphotos

ZPĚT NA KATEGORIE

PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Vstoupit do diskuse (0 příspěvků)

Komentáře (0)

ODESLAT ZPRÁVU
Vložit obrázek